ekstrem büyüler?

Witchcrafta dair herşey

Yetkili: 3. Süper Moderatör, 2. Co-Admin, 6. VIP, b. Parapsikoloji MOD

ekstrem büyüler?

İleti SailorMercury » 29 Kasım 2015 23:34

ölümsüzlük, ölüleri diriltme, sonsuz sağlık ve zeka, yaşlanmamak gibi durumlar için büyü yapılabilir mi? yapılıyorsa bedeli ne olur?

cadılıkla iki yıldır ilgileniyorum, okuyorum ve şimdiye kadar sadece bir büyü yaptım o da kendim için değil bir sokak hayvanını korumak içindi. okuduğum çoğu büyü de şifacılıkla, korunmayla ilgiliydi. onun haricinde büyüden bahsedenlerin bu forumda da dahil aşk büyüsü, bağlanma büyüsü, para büyüsü ile uğraştığını gördüm hep. ben bunlarla ilgilenmiyorum. demek istediğim aşk için büyüye ne gerek? wiccansın zaten doğal bir çekiciliğin vardır. git sevdiğini kazan. para için büyüye ne gerek peki? çalış, çabala ve kazan. aşkını bağlamak için büyüye ne gerek? mutlu ol, mutlu et ve kazan. benim isteklerim bundan çok ötesi.

bir insan ne yaparsa yapsın ölümsüzlüğü kazanamaz. doğa üstü arzularını elde edemez. işte büyüye bence bu noktada gerek var. bence büyü doğal yollardan elde edilemeyen şeyler için yapılmalı. ölümsüzlük evet çok ekstrem kaçıyor ama büyünün kendisi de zaten ekstrem bir şey. doğa üstü bir şeyi doğa üstü yollarla elde etmeye çalışmak bence mantıklı. o yüzden böyle büyülerle de uğraşan majisyenler illa ki vardır. yoksa ölümsüzlük arzusuyla yanıp tutuşan tek kişi ben miyim?
Kullanıcı avatarı
SailorMercury
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: ekstrem büyüler?

İleti W-cat » 01 Aralık 2015 23:30

Kimse sonsuza dek yaşayamaz

ölümsüzlük hakkında fikirleriniz süper ama insan fiziki bedenin ve ruhunun ötesine asla geçemez
Kullanıcı avatarı
W-cat
Süper Moderator
Süper Moderator

Witchcraft

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok