Telekinezi İle Yapılabilecekler Ve Bazı Yöntemler

Psişik Olaylar ve Beyin Gücüne dair herşey

Yetkili: 3. Süper Moderatör, 2. Co-Admin, 6. VIP, b. Parapsikoloji MOD

Telekinezi İle Yapılabilecekler Ve Bazı Yöntemler

İleti wishdropper » 28 Temmuz 2009 13:58

TELEKİNEZİ İLE YAPABİLECEKLERİNİZ

1) Cisimleri oynatmak

Magazinlerinizi, gazetelerinizi, bardaklarınızı vs.

2) Cisimlerin şeklini değiştirebilmek

Kaşık, çatal, anahtar vs.

3) Psişik enerji topları

Bunlar insan enerjisi ile oluşan enerji toplarıdır. Onları oluşturup fırlatabilirsiniz.

Eğer ilerlediyseniz;

Pencereleri açıp kapayabilir, kapıları kitleyip ve de ışıkları açıp kapayabilirsiniz.

1) CİSİMLE BİR OLMAK

Şimdi bir mum yakın. Rüzgarsız bir ortamda olun ve mum ışığı ile özdeşleşin. O an sadece siz varsınız. Mum ile birliktesiniz. Gözlerinizi mum ateşine odaklayın(Gözlerinizi kırpabilirsiniz). Mum ateşini sizin ekstra bir uzuvunuz olduğunu ve onu kolunuzu veya bacağınızı oynatabildiğiniz gibi oynatabildiğinizi hayal edin. Düşünmeye devam edin... Ne zaman ki onu kendinizin bir parçası olarak kabul ettiniz, ateşi istediğiniz gibi oynatmaya çalışın! Bu egzersizi 5-10 dakika yapın ve sonra mumu söndürün.
(Not: Bu deney küçük bir kağıt parçası gibi hafif cisimleri oynatma amaçlı olarak da denenebilir.)

2) BALON VE ENERJİ TOPLARI

Bu daha ileri bir kademedir. Enerji topları cisimleri oynatabildikten sonra denenmelidir. Sürtünmesiz bir yüzeye balonunuzu şişirdikten sonra koyuyorsunuz. Sonra iki elinizi birleştirip, avucunuza enerji yolladığınızı düşünüyorsunuz. Nefes alıyorsunuz ve nefesi verirken avuçlarınıza doğru gittiğini düşünüyorsunuz ve oluştuğunu hissettiğiniz enerji birikimini elinizden balona doğru yönlendirip, balonu itmeye çalışıyorsunuz.

3) GÖRÜNTÜLEŞTİRME

Adım 1:
Vücudunuzun enerji ile doldurun.

Adım 2:
Önünüze bir kağıt parçası veya bir taş koyun.

Adım 3:
Gözlerinizi taşa odaklandırın.

Adım 4:
Şimdi gözlerinizi kapatın ve taşın-kağıdın görüntüsünü gözleriniz kapalıyken hayalinizde canlandırmaya(görüntüleştirmeye) çalışın.

Adım 5:
Sonra enerjinizin o cismin etrafında dolandığını hissedin.

Adım 6:
Cismi sırasıyla sola, sağa, geriye, öne ve daha da ileri ittiğinizi düşünün.

Adım 7:
Şimdi gözlerinizi açın.

Eğer bir sonuç alamıyorsanız 6. adımı sürekli tekrarlayın.

4) TÜNEL

Küçük bir cisim seçin. Ayrıca hafif olsun. Küçük bir yüzük veya hafif bir metal parçası.

Kafanızı boşaltın. Rahatlayın ve sizi etkileyen tüm negatif şeylere gülün. Yok olduklarını göreceksiniz. Konsantre olun.

Cisimle kendi aranızda bir tünel kurun. Bunu hayalinizce canlandırın. Sadece o cismi görün. O cisim dışında her şey o tünelin dışında. Sadece o ve siz!

Şimdi düşünce gücünüzün ellerini o cisme yönlendirin ve onu ittiğinizi düşünün.

Hemen olacak diye bir şey tabii ki yok. Ümidinizi kaybetmeyin!

PSİŞİK ENERJİ TOPLARI YAPABİLMEK (Psiball)

BAŞLANGIÇ

Enerji topları yaratabilmek, vücut enerjini şekillendirebilmekle ilgili bir şeydir. Bazı durumlarda, bu cisimleri oynatabilmekten daha kolaydır.

ALIŞTIRMA 1

Ellerinizi önünüze doğru getirin ve avuç içleriniz yukarı gelecek şekilde durdurun. Gözlerinizi kapayın ve rahatlayın. Avuç içleriniz arasındaki boşlukta oluşan enerji topuna yoğunlaşın. Sürekli bu enerji topunu güçlendirdiğinizi ve daha da büyüttüğünüzü hissetmeye çalışın. Bunun elinizdeki magnetizmanizdan ve üçüncü gözünüzle ilgili bir bağ olduğunu unutmayın.

ALIŞTIRMA 2

Ellerinizi yuvarlak bir şey tutar gibi yapın ve gözlerinizi kapatın. Kol kasınızı sıkın ve ordaki enerjinin ellerinize aktığını düşünün. Bu enerjinin bir enerji topunu oluşturacağına inanın. Eğer ellerinizdeki titreşimi hissediyorsanız gerçekten çok iyi! Şimdi hissettiğiniz şeyi bir şeye doğru fırlatın ve ne olduğunu görün!

KAVANOZ YÖNTEMİ

İhtiyaçlar:

Bir kavanoz(kapağıyla beraber)
Bir pinpon topu
Bir ip
Bir dikiş iğnesi
Bir Soloteyp

Yapımı:

Kavanozun kapağını açıyorsunuz. Dikiş iğnesini alıp deliğinden kavanozun boyunun 4'te 3'ü kadar bir ip geçiriyorsunuz ve iğnenin ucunu pinpon topunu bırakmayacak şekilde pinpon topuna batırıyorsunuz. Sonra iğneye geçirilmiş ipin ucunu kavanoz kapağının kapanınca içeriye bakan yüzeyinin ortasına yapıştırıyorsunuz. Ve son olarak kapağı kapatıyorsunuz. Karşınızda kavanozun tabanına, sağına ve soluna deymeden tam olarak ortasından iple asılmış duran bir pinpon topu var.

Kullanımı:

Bu aleti düz bir yere koyuyorsunuz ve aranızda 1,5-2 karış olacak şekilde bu kavanoza yaklaşıyorsunuz. Lütfen dirseklerinizi kavanozu koyduğunuz yere koymayınız. Ve size anlattığım yöntemlerden birini deniyorsunuz. Yani enerjinizle kavanozun içinde asılı duran pinpon topunu oynatmaya çalışıyorsunuz. Benim en sevdiğim ve az da olsa ilerleyebildiğim yöntem budur.

MANTAR VE SU YÖNTEMİ

İhtiyaçlar:

Üstü açık bir kap
Bir şişe mantarı
Su

Yapımı:

Üstü açık kabınızı alıp içine su dolduruyorsunuz ve içine şişe mantarınızı koyuyorsunuz.

Kullanımı:

Amacınız her zamanki gibi şişe mantarını düşünce gücünüzle oynatabilmek.

PUSULA YÖNTEMİ

İhtiyaçlar:
1 pusula

Kullanımı:

Bu yöntemdeki tek sorun, yanınızda bir insanın daha olması gerekiyor. Gözlerinizi kapatıp pusulanın ibresini düşünce gücünüzle değiştirmeye çalışıyorsunuz. Arkadaşınız da size bunu rapor ediyor. Bu yöntem paranormalite bilginleri tarafından en basit yöntem olarak düşünülmektedir.

NOT: Pusulanın ibresinin nereyi gösterdiği önemli değil.

Neden TELEKİNEZİ yeteneğimi kullanamıyorum?

1) Enerjini yönlendirememekteki neden insanların duygularıdır. Örneğin stres. Stres ilerlemenizi ve düşüncelerinizi tamamen etkisi altına alır.

2) Öncelikle şunu bilmeliyiz ki bunun hiç bir zararı yoktur. Sinirsel ağ bu özelliğe zemin yaratır. Suçluluk, korku, güvensizlik ve yargılama duyguları bu olayı önlemeye yeter de artar. Enerji akımınızı keser! Öncelikle bu olayın gerçek olduğuna kesinlikle inanmanız gerekiyor.

3) Kafanıza takmayın, rahatlayın! Bu güzel özelliğinizi düşünün. Bu bir yarış değil sadece bir test.

4) Önyargılı olmayın. Sürekli kendinizi niye yapamıyorum diye sıkmayın.

5) Düş kırıklığına uğramayın ve kendinize kızmayı bırakın. Eğlenin!

6) Bur da başarısızlığa uğramanız sizin kim olduğunuzu göstermez. Sadece cismin oynamadığını gösterir.
wishdropper
-Yasaklandı-
-Yasaklandı-

Re: Telekinezi İle Yapılabilecekler Ve Bazı Yöntemler

İleti EsrarMinval » 29 Temmuz 2009 00:07

Hepsini böyle birlikte ve düzenli olması çok güzel.Yeni baslayan arkadaslar icin cok faydalı olacagına inanıyorum. Tesekkürler wishdropper...
Kullanıcı avatarı
EsrarMinval
Müdavim
Müdavim

İleti halit » 04 Ağustos 2009 15:39

psiball denemıstım ama sanırım renk olayını sımdı dunu denıcem :D (ılkınde yaklasık 2 saat uyumusum )
Kullanıcı avatarı
halit
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti psych » 04 Ağustos 2009 15:42

Süper bilgiler bunlar. Pc imde tex tosyasınada kaydettim.
Bu arada söylemeden geçemicem wishdropper resimdeki sensen saçlarına bayıldım.
Birde bukadar ağır bir yazı uslubü olan birinin imajı beni şaşırttı. :)
Kullanıcı avatarı
psych
Yoğun İlgili
Yoğun İlgili

İleti kArTaLL » 14 Ağustos 2009 20:46

teşekkürler güzel ve yeni başlayanlar için önemli ip uçları bunlar
bir tanede ben yazayım dedim :
-50 cm uzunluğunda bir bakır tel'i L harfi şekline getirin 15 cm kısa ucu 35 cm uzun ucu olabilir iki elinize teli alın ve düşüncelerinizi alfa düzeyine getirin üçüncü gözünüzle sağa sola hareket ettirmeye çalışın zamanla başardığınızı göreceksiniz
başarılar
Kullanıcı avatarı
kArTaLL
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti akmert » 05 Eylül 2009 12:05

biz onu su bulmak için yapıyoduk
Kullanıcı avatarı
akmert
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti EsrarMinval » 07 Eylül 2009 03:50

kartal ın bahsettiği gibi bakır bir cisimle calısmak size her zaman avantaj saglayacaktır.
Kullanıcı avatarı
EsrarMinval
Müdavim
Müdavim

İleti general32 » 09 Eylül 2009 13:54

Bunları yapmaya çalıştıkça dinç olsam bile yorgunluk geliyor bunun sebebi enerjiyi kullandığımızdan dolayı vücutta halsizlik yapması mı?
Kullanıcı avatarı
general32
İlgili
İlgili

İleti begdili » 12 Eylül 2009 22:40

general32 yazdı:Bunları yapmaya çalıştıkça dinç olsam bile yorgunluk geliyor bunun sebebi enerjiyi kullandığımızdan dolayı vücutta halsizlik yapması mı?

dediğinin doğru olduğunu okumuştum bu sitede. hatta enerjimize odaklanırken kalori harcarız diye bir şeydi. ve hatta bu sebeple aç karnına çalışmamamız gerektiği söylenmişti.. yani doğru, enerjimize odaklandığımız an bünyeyi yorarız...ama daha iyi bilen arkadaşlar daha iyi açıklama yaparsa ben de sevinirim..
Kullanıcı avatarı
begdili
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti uurrr » 13 Eylül 2009 01:25

begdili yazdı:
general32 yazdı:Bunları yapmaya çalıştıkça dinç olsam bile yorgunluk geliyor bunun sebebi enerjiyi kullandığımızdan dolayı vücutta halsizlik yapması mı?

dediğinin doğru olduğunu okumuştum bu sitede. hatta enerjimize odaklanırken kalori harcarız diye bir şeydi. ve hatta bu sebeple aç karnına çalışmamamız gerektiği söylenmişti.. yani doğru, enerjimize odaklandığımız an bünyeyi yorarız...ama daha iyi bilen arkadaşlar daha iyi açıklama yaparsa ben de sevinirim..

bünyeyi tok tutmakla pek ilgisi yok arkadaşım ama sana şöle açıklıyım.mat dersinde sürekli soru çözdüğünde bi zaman sonra başın ağrır bunun nedeni fazla yorduğun içindir. enerjini kullandıktan veya telekineziyle uğraştıktan sonra elbetteki bir halsizlik olucaktır bunun nedeni ise daha enerjinin meydana çıkmaya çalışmasıdır bir düzende enerjine sahip olursan zaten yorgunluk hisside okadar fazla olmuyor alışıyorsun. kısacası yeni başladığın için oluyor enerjini daha keşfediyorsun bizaman sonra alışırsın.birde yeni başlıyanlara bi kaç tavsiyem olur sizlerede söliyim ; bu iş sabır işidir olmıcak die bişi yoktur bir bina inşa ederken ilk önce temelden başlarsın onun için sabrediceksin buna fazla zaman ayırmanada gerek yok her gün en fazla 30 dak yapsan yeter oturduğunda 30dk uğraş demiyorum 10dk yap baktın bi hareket yok git gez dolaş varsa bi çikolata ye sonra bidaha dene. bir diğeri korkmayın korkucak bişi yok bu sizin enerjiniz. kendinizi övmeyin ben bunu yapıyorum diyip geçmeyin tam gelişmeden başka tekniklere adım atmayın ve en önemlisi dışarıda bu konulardan fazla bahsetmeyin herkesin zihniyeti bukadar açık olamaz ;) uzun oldu ama işinize yarıcak cümleler ... hadi kolay gelsin ;)
Kullanıcı avatarı
uurrr
-Yasaklandı-
-Yasaklandı-

İleti general32 » 13 Eylül 2009 08:54

uurrr yazdı:
begdili yazdı:

bünyeyi tok tutmakla pek ilgisi yok arkadaşım ama sana şöle açıklıyım.mat dersinde sürekli soru çözdüğünde bi zaman sonra başın ağrır bunun nedeni fazla yorduğun içindir. enerjini kullandıktan veya telekineziyle uğraştıktan sonra elbetteki bir halsizlik olucaktır bunun nedeni ise daha enerjinin meydana çıkmaya çalışmasıdır bir düzende enerjine sahip olursan zaten yorgunluk hisside okadar fazla olmuyor alışıyorsun. kısacası yeni başladığın için oluyor enerjini daha keşfediyorsun bizaman sonra alışırsın.birde yeni başlıyanlara bi kaç tavsiyem olur sizlerede söliyim ; bu iş sabır işidir olmıcak die bişi yoktur bir bina inşa ederken ilk önce temelden başlarsın onun için sabrediceksin buna fazla zaman ayırmanada gerek yok her gün en fazla 30 dak yapsan yeter oturduğunda 30dk uğraş demiyorum 10dk yap baktın bi hareket yok git gez dolaş varsa bi çikolata ye sonra bidaha dene. bir diğeri korkmayın korkucak bişi yok bu sizin enerjiniz. kendinizi övmeyin ben bunu yapıyorum diyip geçmeyin tam gelişmeden başka tekniklere adım atmayın ve en önemlisi dışarıda bu konulardan fazla bahsetmeyin herkesin zihniyeti bukadar açık olamaz ;) uzun oldu ama işinize yarıcak cümleler ... hadi kolay gelsin ;)

Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim
Kullanıcı avatarı
general32
İlgili
İlgili

Re: Telekinezi İle Yapılabilecekler Ve Bazı Yöntem

İleti darbe » 21 Eylül 2009 14:57

Evet yeni başlayanlar için güzel bi paylaşım olmuş. Emeğine sağlık.
Kullanıcı avatarı
darbe
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti rainforesT » 11 Ekim 2009 17:57

Yaa arkadaşlar gerçekten çok güzel bilgilerde ancak ben daha yeniyim...
psball'ı oluşturduğumu düşünüyorum(en azından öyle düşünüyorum) bunu masanın
üzerindeki ufak hafif peçete parçasına atıyorum hiçbirşey olmuyor valla
çıldırmak üzereyim :( bıktım yaaaaaa ama yazılarda böyle böyle apın
neler olduğunu görecekswiniz diyor... daha peçete parçasını düşünce yoluyla
hareket bile ettiremedim yaaaa =(
Kullanıcı avatarı
rainforesT
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti YumaYuma » 11 Ekim 2009 18:01

Güzel paylaşım,,chatte konuştuğumda telekineziyle uğraşan baya arkadaşlarla karşılaşıyorum,,ama konu ve yorumlarda bu ağırlığı göremiyorum,,
Kullanıcı avatarı
YumaYuma
Müdavim Adayı
Müdavim Adayı

İleti foton » 14 Ekim 2009 15:11

mantar ve su yönteminde amacınız mantara hükmederek hareket ettirmekse bu telekinezi olur.

ama suya hükmederek mantaraı hareket etmeye çalışırsanız bu hidrokinezi olur :D
Kullanıcı avatarı
foton
-Yasaklandı-
-Yasaklandı-

İleti buztutkusu » 25 Ekim 2009 00:20

ya inanamıyorum; astral seyahate bile psi-wheel'den daha çok inanıyordum.. ama oturdum kağıt, silgi ve iğne üçlüsünün başına.. başladım denemeye.. nefesimden etkilenmeyeceği bi mesafede durdum.. üfledim.. tek yöne dönüyordu.. durmasını bekledim bir dakika.. tamamen durdu.. sonra ellerimi yerleştirdim ve başladım odaklanmaya.. önce olduğu yerde durdu.. şaka gibiydi.. ellerim yavaş yavaş ısınmaya başladı ve biraz sonra kaskatı kesildi.. sonra 1 mm sağa döner gibi olurken durdu ve 1 mm sola döndü.. tekrar durup sağa ve sola ikilemeler yaptı.. hangi yöne döneceğine karar verememişti.. tek bir yöne odaklandım.. bir yöne hareket ettiğini fark eder etmez öyle bi dalmışım ki gözlerimi kırpmamaya çalıştım konsantrasyon bozulmasın diye.. bildiğiniz bi' tur döndü.. sonra durdu ve biraz da ters yönde döndü.. ama o kadar odaklanmıştım ki gözlerim açık kaldığı için yaşardı.. bunlar olalı yaklaşık 10 dakika oluyor ve inanılmaz derecede mutluyum..
Kullanıcı avatarı
buztutkusu
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti eloos » 30 Ekim 2009 05:34

Görsel biri olduğum için okurken direk gözümde canlandı . Ve enerjimi ellerimde hissettim. Biraz başım döndü ama bence gerçekten güzel yöntemler .
Kullanıcı avatarı
eloos
-Yasaklandı-
-Yasaklandı-

İleti supernatural1 » 30 Ekim 2009 21:29

Bende her seyi denedım hareket ettıremedım :) ama ümüdimi kaybetmedım. denıyorum haLa.:) Bu arada sadece cismin hareket ettıgını dusunmek yeterlımı emınmısınız bu konuda artık ruyalarmda bıle cısm hareket ettırıyorum ah bırde gercekte hareket ettırebılsem :D
Kullanıcı avatarı
supernatural1
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti midNightsuN » 30 Ekim 2009 22:03

üff ya olmuyoki siz nasıl yapıyosunuz ;S konsantre oluyorum üstelik çokta istiyorum ama kagıtta tık yok
Kullanıcı avatarı
midNightsuN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Quietness » 30 Ekim 2009 23:45

Wish gayet güzel anlatmış okudukça deneyemk geliyor içimden her ne kadar yapamasamda
Kullanıcı avatarı
Quietness
Yönetici Yardımcısı
Yönetici Yardımcısı

Sonraki

Psişik Yetenekler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: royterbill