telepati ve uzaktaki birinin aramasını sağlamak soru?

Soru ve sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.

Yetkili: 3. Süper Moderatör, 2. Co-Admin, 6. VIP, b. Parapsikoloji MOD

telepati ve uzaktaki birinin aramasını sağlamak soru?

İleti yakamoz06 » 27 Ekim 2008 18:21

ben telepatiyi ve bunun gibi güçleri yeni keşfettim.önce ablam anlattı daha önce telepati yapıyormuş merak ettim ve araştırdım.ama basit şeyler yapabiliyorum.mesela bir insana saçınla oyna diyorum burnunu kaşı diyorum bana bak diyorum falan ve yapıyor.ama zor şeyler yaptıramıyorum.mesela derste hocaya zıplaması için telepati yaptım olmadı ama diğer dediklerimi yaptı.bunu nasıl başarabilirim?bir de uzaktaki bir kişinin beni aramasını düşüncelerini okumayı nasıl yapabilirim?yardımcı olursanız çok sevinirim.detaylı birşeyler henüz bulamadımda
Kullanıcı avatarı
yakamoz06
İlgili
İlgili

Re: telepati ve uzaktaki birinin aramasını sağlamak soru?

İleti tikky-cocuq » 27 Ekim 2008 20:11

hocan o düşünceni anlamıştır ama yapmamıştır sonuçta burda iradesine etki edemiyorsun sadece bilinçaltına bilgi yüklüyorsun
Kullanıcı avatarı
tikky-cocuq
İlgili
İlgili

İleti yakamoz06 » 27 Ekim 2008 21:41

çok teşekkür ederim.bu arada uzaktan birinin aramasını nasıl sağlayabileceğimi biliyor musun
Kullanıcı avatarı
yakamoz06
İlgili
İlgili

İleti gulenay » 30 Ekim 2008 13:07

yakamoz06 yazdı:ben telepatiyi ve bunun gibi güçleri yeni keşfettim.önce ablam anlattı daha önce telepati yapıyormuş merak ettim ve araştırdım.ama basit şeyler yapabiliyorum.mesela bir insana saçınla oyna diyorum burnunu kaşı diyorum bana bak diyorum falan ve yapıyor.ama zor şeyler yaptıramıyorum.mesela derste hocaya zıplaması için telepati yaptım olmadı ama diğer dediklerimi yaptı.bunu nasıl başarabilirim?bir de uzaktaki bir kişinin beni aramasını düşüncelerini okumayı nasıl yapabilirim?yardımcı olursanız çok sevinirim.detaylı birşeyler henüz bulamadımda

süper ötesi ya :D düşünsene derste adamın zıpladığını .. :D kendisi de şaşırır noluyo ya felan :D çalış bence yaptırt çok zevkli gözüküyo :D
Kullanıcı avatarı
gulenay
İlgili
İlgili

İleti TuRGoN » 01 Kasım 2008 11:46

gulenay310 yazdı:
yakamoz06 yazdı:ben telepatiyi ve bunun gibi güçleri yeni keşfettim.önce ablam anlattı daha önce telepati yapıyormuş merak ettim ve araştırdım.ama basit şeyler yapabiliyorum.mesela bir insana saçınla oyna diyorum burnunu kaşı diyorum bana bak diyorum falan ve yapıyor.ama zor şeyler yaptıramıyorum.mesela derste hocaya zıplaması için telepati yaptım olmadı ama diğer dediklerimi yaptı.bunu nasıl başarabilirim?bir de uzaktaki bir kişinin beni aramasını düşüncelerini okumayı nasıl yapabilirim?yardımcı olursanız çok sevinirim.detaylı birşeyler henüz bulamadımda

süper ötesi ya :D düşünsene derste adamın zıpladığını .. :D kendisi de şaşırır noluyo ya felan :D çalış bence yaptırt çok zevkli gözüküyo :D

Çalışsada yapamaz maalesef telepatide karşıdakinin aklına düşünce koyarsın kendi düşünüyormuş gibi hisseder ister yapar ister yapmaz yani birine kendini öldür diyemezsin...
TuRGoN
-Yasaklandı-
-Yasaklandı-

İleti KiloMetre23 » 03 Kasım 2008 15:47

yakamoz06 yazdı:çok teşekkür ederim.bu arada uzaktan birinin aramasını nasıl sağlayabileceğimi biliyor musun

Bir günde 3 kişinin aramasını istedim birinci kişi düşüncemden hemen 10 sn sonra aradı ikinci kişi 5-10 dk sonra aradı üçüncüsünün araması yaklaşık 1 saat içinde oldu tabi buda çok istemeye bağlı ... belki başka teknikleride vardır ama benim yaptığım şu; telefonu elime aldım beni aramasını istediğim kişiyi düşündüm ve gerçekten aramasını çok çok istedim (istemek çok önemli) sonra vücudumdan ellerime ellerimdende telefona bir enerji akımı oluşturduğumu arada bi bağ varmış gibi düşledim ondan sonra telefonun ekranında (.......Arıyor) yazısını zihnimde canlandırmaya çalıştım ve yavaşça telefonu bi kenara bıraktım bırakırken "....... beni arıyor" dedim ve ardından o kişiler tarafından aranmaya başladım ( elbette saniye , dakika , saat bu zaman dilimleri sizin ne kadar çok istediğinize bağlı )

En çok aramasını istediğim arkadaşıma odaklandığımda 10 sn içinde aradı ama sadece arasın die odaklandığım başka bi arkadaşımda 10 dk sonra filan aradı hemen ardından pek sevmediğim biri üzerinde denedim aramasını o kadar istemiyordum ama genede kendime hep telkinlerde bulunuyordum oda 1 saat sonra aradı...umarım başarılı olursunuz
KiloMetre23
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yakamoz06 » 03 Kasım 2008 17:44

çok teşekkür ederim.dediklerini deneyeceğim
Kullanıcı avatarı
yakamoz06
İlgili
İlgili

İleti aytuğ » 13 Mart 2009 00:08

başka deneyen varmı???
Kullanıcı avatarı
aytuğ
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kayra_cuprut » 13 Mart 2009 11:43

bunu bende denicem aramasını istediği çok özel biri var bakalım olucakmı olursa hemen sana bilgi vericem :D
Kullanıcı avatarı
kayra_cuprut
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Magni » 13 Mart 2009 11:53

arkadaşlar Telepati bu kadar basit değildir...

Terlavna san....

Bunu yapa bilen varsa hadi yapsın ben arayım onu...

Bu kadar güçlü telepatiye sahip olmak için doğayla eşleşmelisin önce.

Varmı ateşle özleşen varmı rüzgarla eşleşen varmı su ve toprakla özleşen....
Kullanıcı avatarı
Magni
-Yasaklandı-
-Yasaklandı-

İleti cLuxeR » 13 Mart 2009 12:48

özleşme derken ?
cLuxeR
Yoğun İlgili
Yoğun İlgili

İleti Magni » 13 Mart 2009 12:49

kendini kabul ettirmek anlamında yani
Kullanıcı avatarı
Magni
-Yasaklandı-
-Yasaklandı-

İleti yakamoz06 » 14 Mart 2009 22:58

uzun aradan sonra denedim.ciddi anlamda o kişiye odaklanınca oluyor.olacağına inanmak ve sıfır düşünceyle konsantre olmak çok çok önemli
Kullanıcı avatarı
yakamoz06
İlgili
İlgili

İleti aytuğ » 15 Mart 2009 09:07

aramasını istediği kişiyi aratan varmı sinyal falan yollayabilen daha önce bu konu tv dede tartışıldı yapabilen ler çıktı idda etti ama aramızdada böyle özel bi yeteneğe sahip olan bi arkadaş varmı?? varsa şimdiden kutluyorum helal olsun aşmış olayı...
Kullanıcı avatarı
aytuğ
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti burhan83 » 11 Mayıs 2009 10:55

bende uzakda olan birisinin aramasını istiyorum.Bunu nasıl yapıorsunuz :S
Kullanıcı avatarı
burhan83
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti s1m2a3 » 11 Mayıs 2009 11:56

bnde bu konuyla ilgileniyorum uzaktaki birini aratmayı denedim bi kez oldu ama tesadüfmü büimüyorum geliştirmek istiyorum başka neler yapılabilir bilen varsa yazabilirmi acaba ama lütfen ciddi olanlar geyik için sormuyorum...
Kullanıcı avatarı
s1m2a3
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti burhan83 » 11 Mayıs 2009 14:15

Bunu nasıl yapıyorsunuz?Oturma pozisyonundan duruş şekline kadar yazar mısınız?Bende konsantrasyon bozukluğu var.Onu düşünürken aklıma onun yaşadıklarım geliyor ya da başka bişey.Bu esnada kendimi nasıl hisstemeliyim?YBunun suresi nedir?
Kullanıcı avatarı
burhan83
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti guisa » 11 Mayıs 2009 14:53

sakin bir zamanımda telepati yapabiliyorum fakat konsantrasyon çok önemli .konsantrasyon geliştirici bir çalışma bilen var mı arkadaşlar
Kullanıcı avatarı
guisa
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti gulfatma » 02 Temmuz 2009 12:31

bende de telepati gücü vae ama ben rahatca kullanabiliyorum istediğimi yapabiliyorum acaba kişiden kişiye değişiyormu yoksa sen mi az yapıyorsun
Kullanıcı avatarı
gulfatma
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti elizabeth00 » 02 Temmuz 2009 13:03

gulenay yazdı:

bende denicem :D
Kullanıcı avatarı
elizabeth00
Yakından İlgili
Yakından İlgili

Sonraki

Sorularınız & Sorunlarınız

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok