Rüyalarınız Yorumlanır....

Rüyalar hakkında bilgiler

Yetkili: 3. Süper Moderatör, 2. Co-Admin, 6. VIP, c. Astral Seyahat MOD

Rüyalarınız Yorumlanır....

İleti brsna » 16 Temmuz 2010 11:23

arkadaşlar gördüğünüz rüyalarınızı yazın burda yorumliyim....

NOT:eskiden gördüğünz ve vakti geçmiş rüyaları yamayınız öyle bir durum olursa yorumlamayacağım

NOT2: dini icerikli peygamberler hadisler kuran incil tevrat evliyalar havariler papazlar rahipler daha ne varsa dini icerikli olan...o tarzda gordugunuz hicbr ruyayi yorumlamayacagim bilgiinize..
En son brsna tarafından, 12 Temmuz 2011 01:59 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 değişiklik yapıldı.
Kullanıcı avatarı
brsna
Müdavim
Müdavim

Re: rüyalarınız yorumlanır....

İleti daphne » 16 Temmuz 2010 11:58

Ah ben bu bölümü çok sevdim. Hemen hemen her gün saçma sapan anlam veremediğim şeyler görürüm bıkarsın yakında benden :D
Şimdi sonuncuyu anlatıyorum.
Dar bir labirentten geçiyorum. Sağ tarafından zindanlar var ama içleri boş. Sol tarafımda taş duvarlar. Bu arada sol elimde de ilginç bir dövme var. Yolun en sonundaki soldaki zindanda tanıdığım bir insan var. Onun için gelmişim oraya. Onu kurtarmak için. Zindandan içeri giriyorum Suratına bakıyorum birden korku yerleşiyor suratına dikkat et diyor.Arkamı dönüyorum zindanın kapısı üstüme kapanıyor. Yalnız şöyle de tuhaf bir şey var günlük hayatta nefret ederim o kurtarmak istediğim kişiden. Beni hapseden kişiyi de çok severim. Sonra ben rahatlıkla çıktım zindandan koridorun sonuna doğru koştum. Orada bir sandık varmış içinde de bir kağıt veya bir kitap varmış onu almam gerekiyormuş. Tam elimi uzatıyorum beni uzaklaştırıyorlar oradan.
Böyle işte.
Kullanıcı avatarı
daphne
Moderator
Moderator

İleti brsna » 16 Temmuz 2010 13:15

daphne yazdı:Ah ben bu bölümü çok sevdim. Hemen hemen her gün saçma sapan anlam veremediğim şeyler görürüm bıkarsın yakında benden :D
Dar bir labirentten geçiyorum. Sağ tarafından zindanlar var ama içleri boş. Sol tarafımda taş duvarlar. Bu arada sol elimde de ilginç bir dövme var. Yolun en sonundaki soldaki zindanda tanıdığım bir insan var. Onun için gelmişim oraya. Onu kurtarmak için. Zindandan içeri giriyorum Suratına bakıyorum birden korku yerleşiyor suratına dikkat et diyor.Arkamı dönüyorum zindanın kapısı üstüme kapanıyor. Yalnız şöyle de tuhaf bir şey var günlük hayatta nefret ederim o kurtarmak istediğim kişiden. Beni hapseden kişiyi de çok severim. Sonra ben rahatlıkla çıktım zindandan koridorun sonuna doğru koştum. Orada bir sandık varmış içinde de bir kağıt veya bir kitap varmış onu almam gerekiyormuş. Tam elimi uzatıyorum beni uzaklaştırıyorlar oradan.
Böyle işte.

2 yoldan açıklamak istiyorum bu rüyayı arkadaşım...

1.psikolojik olarak
bilinçaltında kendini bir konuda hapsetmişsin yni saplantı yaptığın bir konu var ve bu konuya açıklık getiremiyosun bu saplantı geçmişte yaşadığın bir haya kırıklığı olabilir..özgürlük arayışındasın yada zaten özgür olmuşşun bilemicem..

2.esas yotum

bir insanın sana bir hatası olucak hata ufak birşeyde olabilr bu fakat bu hata sana sevdiğin insandan gelicek kırılcaksın daha sonrasında senden özür dilicek ve hatasını anlicak..zindanlar eskiden yaşadığın hayal kırıklıklarını gösteriyor sen bunlardan kurtulmuşsun fakat izlerini silememişsin bu sevmedğin insan sembolik aslında sadece sevmediğin yada aranın kötü olduğu biriyle barışma anlamına gelebilir..yeni bir sayfa açılcak hayatında arkadaşım..
Kullanıcı avatarı
brsna
Müdavim
Müdavim

İleti brsna » 16 Temmuz 2010 13:50

maicon yazdı:Rüyamda Arsenal'in kalecisiydim. Maç başlar başlamaz santradan hatalı gol yedim. Herkes bana bağırıyordu. Biraz uçuk kaçık bi rüya fakat merak ettiğim, maçın başında çok heyecanlıydım, çok sıkıntılıydım. Golü yiyince çok utandım. Neden acaba?

genelde gerçekçi olan rüyalarda böle olur arkadaşım hisler duruma göre hareket eder biraz uçuk bi rüya ne diyeceğimi bilemiyorum açıkcası ama ben sıkıntının psikolojik korkularınla alakalı olduğunu düşünüyorum yani en büyük korkularının arasında sorumluluk aldığın vakit başaramamak olabilir arkadaşım ama düşünmeye değicek bir rüya değil senin adına :D
Kullanıcı avatarı
brsna
Müdavim
Müdavim

İleti ingenue » 16 Temmuz 2010 16:31

Kirli beyaz dalgalar arasından yaşlı bir kadın sesi yükseliyor, cinler çok yakında yanında diye
bunu bir kaç gece üst üste görmüştüm sonra kesildi ama tekrar görmeye başladım.
Kullanıcı avatarı
ingenue
İlgili
İlgili

İleti Jurassic » 16 Temmuz 2010 16:51

Saçma sapan rüyalar gören biriside benim :D

Rüyamda çok nefret ettiğim bir arkadaşım vardır sürekli tartışırız ve hiç birbirimizle anlaşamyız o kadar gıcıktır ki tilkinin tekidir :D erkek kendisi. Nese biz sınıftayız böyle ders işlioruz.Herkes sınıfta arkadaşlarım vs. Sınıfta aynı sıradayız, yanımda oturuo ama ben asla onnla aynı sırada oturmam o da oturmaz zaten nese saçlarımı eliyle kavramış tutuo ''sana birşey dicem ama kimseye söylemiceksin'' diyo bende ''bırak saçımı'' diorum ''dicem ama söylemiceksin'' diyo bnde tamam hadi söyle diorum. Böyle yaklaşıp saçma sapan bişeyler dio konuyla hiç alakası yok [gerçek hayatta beni küçük düşürmek için ne bulursa der.] böyle konuştuktan sonra yine bırakmıo saçımı ben öğretmene bakıorum [fen hocasıydı] öğretmenimiz bize bakıo dikkatlice snra dersi anlatmaya dewam edio bende böyle etrafa bakınıorum snra bu yanımda oturan şahıs en nefret ettiğim kişi alnımdan öpüo. ben öyle bir şaşırıorum ki orda uyanıorum yani. Bu rüyayı gördüğümden 1 gün önce görmüştüm bu kişiyi karşılaşmıştık ama bana hiçbirşey demedi. Kavga flnda etmedik nerden çıktı bu rüya bilemiyorum artık yorumlaması size kalmışş :D :D
Kullanıcı avatarı
Jurassic
Yoğun İlgili
Yoğun İlgili

İleti sschlange » 16 Temmuz 2010 18:42

merhaba,, 3 gün önce köpekler tarafından saldırıya uğradım rüyamda,yanımda korumam gereken biri de vardı, saldırdıktan sonra anlaşma yaptık köpeklerle ama buna uymayıp tekrar saldırdılar,pitbull dular üstelik:D aynı gece yılan tarafından da ıssırıldım hayırdır inşallah yahu
Kullanıcı avatarı
sschlange
İlgili
İlgili

İleti daphne » 16 Temmuz 2010 18:59

brsna yazdı:
daphne yazdı:Ah ben bu bölümü çok sevdim. Hemen hemen her gün saçma sapan anlam veremediğim şeyler görürüm bıkarsın yakında benden :D
Böyle işte.

2 yoldan açıklamak istiyorum bu rüyayı arkadaşım...

1.psikolojik olarak
bilinçaltında kendini bir konuda hapsetmişsin yni saplantı yaptığın bir konu var ve bu konuya açıklık getiremiyosun bu saplantı geçmişte yaşadığın bir haya kırıklığı olabilir..özgürlük arayışındasın yada zaten özgür olmuşşun bilemicem..

2.esas yotum

bir insanın sana bir hatası olucak hata ufak birşeyde olabilr bu fakat bu hata sana sevdiğin insandan gelicek kırılcaksın daha sonrasında senden özür dilicek ve hatasını anlicak..zindanlar eskiden yaşadığın hayal kırıklıklarını gösteriyor sen bunlardan kurtulmuşsun fakat izlerini silememişsin bu sevmedğin insan sembolik aslında sadece sevmediğin yada aranın kötü olduğu biriyle barışma anlamına gelebilir..yeni bir sayfa açılcak hayatında arkadaşım..

Teşekkür ederim (:
Kullanıcı avatarı
daphne
Moderator
Moderator

İleti hiphop8 » 16 Temmuz 2010 20:44

Merhaba,
rüyamda uzun süredir platonik olan kızla beraber bir sınava giriyoruz öss gibi birşey, sonra da aynı araba içinde evlere dönüyoruz. arabadan inerken bana gülümsüyor falan.
Çok garip bi rüya değil ama bende önemi büyük :D
Kullanıcı avatarı
hiphop8
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti brsna » 17 Temmuz 2010 14:11

ingenue yazdı:Kirli beyaz dalgalar arasından yaşlı bir kadın sesi yükseliyor, cinler çok yakında yanında diye
bunu bir kaç gece üst üste görmüştüm sonra kesildi ama tekrar görmeye başladım.

rahatsız edilmişsiniz arkadaşım inancınıza uygunsa okuyup yatın
Kullanıcı avatarı
brsna
Müdavim
Müdavim

İleti brsna » 17 Temmuz 2010 14:14

hiphop8 yazdı:Merhaba,
rüyamda uzun süredir platonik olan kızla beraber bir sınava giriyoruz öss gibi birşey, sonra da aynı araba içinde evlere dönüyoruz. arabadan inerken bana gülümsüyor falan.
Çok garip bi rüya değil ama bende önemi büyük :D

psikolojik olarak:
araba o insana karşı olan cinsel isteğin yansımasıdır yani bilinç altı o sevdiğiniz kızla birleşme yaşamak istediğinizin belirtisidir...
2.si sınav bu insnın sizin yakınınızda olduğunu fakat bir okadarda size uzaak olduğunun belirtisidir...

esas yorum...

arkadaşım bu insanla çıkmak istiyosan onun istediği şekilde ol yani ortak nokta bul bu rüya demek istiyoki bu kızı elde etmek için belirli aşamalardan geçtikten sonra bir ilşkiye sahip olabilirsin dio.. :D :D
Kullanıcı avatarı
brsna
Müdavim
Müdavim

İleti raine » 17 Temmuz 2010 14:18

çoğu zaman saçma rüyalar görürüm :D mesela dün tanımadığım biri beni takip ediyodu.bnde takip edildiğimi anlayınca onu bi güzel dövdüm :D bi de bugün rüyamda nişanlanıyodum :D yorumlarsan sevinirim:)
raine
Yakından İlgili
Yakından İlgili

İleti brsna » 17 Temmuz 2010 14:22

Jurassic yazdı:Saçma sapan rüyalar gören biriside benim :D

Rüyamda çok nefret ettiğim bir arkadaşım vardır sürekli tartışırız ve hiç birbirimizle anlaşamyız o kadar gıcıktır ki tilkinin tekidir :D erkek kendisi. Nese biz sınıftayız böyle ders işlioruz.Herkes sınıfta arkadaşlarım vs. Sınıfta aynı sıradayız, yanımda oturuo ama ben asla onnla aynı sırada oturmam o da oturmaz zaten nese saçlarımı eliyle kavramış tutuo ''sana birşey dicem ama kimseye söylemiceksin'' diyo bende ''bırak saçımı'' diorum ''dicem ama söylemiceksin'' diyo bnde tamam hadi söyle diorum. Böyle yaklaşıp saçma sapan bişeyler dio konuyla hiç alakası yok [gerçek hayatta beni küçük düşürmek için ne bulursa der.] böyle konuştuktan sonra yine bırakmıo saçımı ben öğretmene bakıorum [fen hocasıydı] öğretmenimiz bize bakıo dikkatlice snra dersi anlatmaya dewam edio bende böyle etrafa bakınıorum snra bu yanımda oturan şahıs en nefret ettiğim kişi alnımdan öpüo. ben öyle bir şaşırıorum ki orda uyanıorum yani. Bu rüyayı gördüğümden 1 gün önce görmüştüm bu kişiyi karşılaşmıştık ama bana hiçbirşey demedi. Kavga flnda etmedik nerden çıktı bu rüya bilemiyorum artık yorumlaması size kalmışş :D :D

hmm ilginç bir rüyaymış arladaşım gerçekten :D :D rüyalara lütfen saçma die bakmayalım çünkü her rüyada bi psikolojik anlam gizli :D

psikolojik yorum...

bu sevmediğin insanı harbiden sevmiyosun ve sana yaptığı birkaç şeyi unutmuyorsun saçını çekmesi sana verdiği sinirin göstergesi öpücük ise bu insana yanaştığın vakit bir dha seni üzmiyeceği anlamına gelir bilinçaltından uyarı almışsın...

esas yorum...

bu kişi sana yine birşey yapıcak bir sıkıntı vericek kulağa fısıldaması senin hakkında dedikodu yaptığını gösterir dikkatli ol yalan söyleyebilir ve sen bu dedikoduyu duydğunda rahatsız olabilirsin ...son olarak öpücük barışma ve aradaki nefretin bir şekilde kalkmasını gösterir sizede böle bişi olması mümkündür arkadaşım...umarım yardım edebilmişimdir
Kullanıcı avatarı
brsna
Müdavim
Müdavim

İleti brsna » 17 Temmuz 2010 14:24

sschlange yazdı:merhaba,, 3 gün önce köpekler tarafından saldırıya uğradım rüyamda,yanımda korumam gereken biri de vardı, saldırdıktan sonra anlaşma yaptık köpeklerle ama buna uymayıp tekrar saldırdılar,pitbull dular üstelik:D aynı gece yılan tarafından da ıssırıldım hayırdır inşallah yahu

arkadaşım anlamlı bir rüya görmüşsün...
öncelikle etrafında birkaç dostun var köpek dost demektir ısırık ise o dostlardan gelicek bir zarardır üzülerek söylüyorum ama etrafındaki insanlara dikkat et zira sana bir takım yanlışları olabilir...
2.si yılan para demktir paranın evinize yada size gelmesine az kalmış hayırlısı olsun :D
Kullanıcı avatarı
brsna
Müdavim
Müdavim

İleti brsna » 17 Temmuz 2010 14:28

raine yazdı:çoğu zaman saçma rüyalar görürüm :D mesela dün tanımadığım biri beni takip ediyodu.bnde takip edildiğimi anlayınca onu bi güzel dövdüm :D bi de bugün rüyamda nişanlanıyodum :D yorumlarsan sevinirim:)

takip edilmek kendinizi bu aralar huzursuz hissettiğinizin göstergesidir yani bir olay bile sizin aklınızdan çıkmyo olabilir bir süre daha çabalamadıkça bu sıkıntınızı atamicaksınız malesef

2.si nişanlanmak çok hayırlıdır eğer yüzüğü elinizde gördüyseniz dahada hayırlıdır çok büyük bir kısmet size yaklaşmakta muradınız olmaktadır çok mutlu olucağınız bir döneme giriyorsunuz
Kullanıcı avatarı
brsna
Müdavim
Müdavim

İleti aerokinezici » 17 Temmuz 2010 17:03

ben bu rüyayı küçükken gördüm ama hala aklımda ve gördüğüm en zevkli ikinci rüya . şimdi biz böle yeğen ler kuzenler felan toplandık muhabbet ediyoruz sonra bi cadı gördüm süpürge üstünde şişman bişe :D . sonra biz bizim eve kaçtık. oda arkadan yanımıza geldi tam bize saldırıcakken birden anlamadan bizim olduğumuz daireeye sel bastı birden. sora duvat ne olduysa parçalandı bizde o arada kaçtık ben tam balkondan düşüyodum beni tarih öncesinden uçan dinazor gibi bişe havadayken beni uçurarak o yerden kurtardı sonra bi yerde buluştuk biz ben kuzi ye sordum şimdi nereye dedim o da bu işe başladığımız yere dedi. :D :D yorumlarsan sevinirim
Kullanıcı avatarı
aerokinezici
Yakından İlgili
Yakından İlgili

İleti brsna » 17 Temmuz 2010 23:52

aerokinezici yazdı:ben bu rüyayı küçükken gördüm ama hala aklımda ve gördüğüm en zevkli ikinci rüya . şimdi biz böle yeğen ler kuzenler felan toplandık muhabbet ediyoruz sonra bi cadı gördüm süpürge üstünde şişman bişe :D . sonra biz bizim eve kaçtık. oda arkadan yanımıza geldi tam bize saldırıcakken birden anlamadan bizim olduğumuz daireeye sel bastı birden. sora duvat ne olduysa parçalandı bizde o arada kaçtık ben tam balkondan düşüyodum beni tarih öncesinden uçan dinazor gibi bişe havadayken beni uçurarak o yerden kurtardı sonra bi yerde buluştuk biz ben kuzi ye sordum şimdi nereye dedim o da bu işe başladığımız yere dedi. :D :D yorumlarsan sevinirim

arkadaşım ufakken görmüşsün nası yorumliyim ne diğim :D :D kısaca çocuk aklı işte :D :D
Kullanıcı avatarı
brsna
Müdavim
Müdavim

İleti hippigirl » 18 Temmuz 2010 00:23

Merhaba anlatacağım rüyayı geçen sene görmüştüm büyüklerime danıştım ama keşke anlatmasaydın dediler ama anlatmış bulundum bidaha anlatmamda sakınca yoktur sanırım.başlıorum
*Bir ev vardı evin içnde kurukafa örümcek ağları ve kurukafaların üstünde yanan mumlar bütün insanlar sıraya girmiş eve sıra sıra giriyolardı herkesin elinde ezberlenmesi gereken not benim elimdede tarihle ilgli bir not ezberlemişim sıradayım , içer giryorum ve peygamber (sav) efendimizi görüyorum tabi yüzünü değil bulanıktı yüzü, beyazlar içinde başında kavuk ona notumu anlatıyorum aferin diyo bana sıradaki gelio bu arada dışarda bir adam sıradakilerle dalga geçio yanında bir kız var kıza hava atıyo bunlarda nelerle uğrasıo aman diye o sırada adama yıldırım düşüyo o an uyandım yorumlarsan sevinirim şimdiden teşekkürler
Kullanıcı avatarı
hippigirl
İlgili
İlgili

İleti hiphop8 » 18 Temmuz 2010 01:01

brsna yazdı:2.si sınav bu insnın sizin yakınınızda olduğunu fakat bir okadarda size uzaak olduğunun belirtisidir...

Bu cümle varya bu cümle, resmen oha dedirtti bana. Tebrik ediyorum doğru tespit :D Saolasın :D
Kullanıcı avatarı
hiphop8
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Akatriel » 18 Temmuz 2010 01:55

brsna yazdı:arkadaşlar gördüğünüz rüyalarınızı yazın burda yorumliyim....

Kusura bakmayın ufak bir sorum olacaktı. öyle bir konu açmışsınız ama rüya yorumu ilim ister kardeşim. Siz bu ilime vakıf mısınız? Eğer ilim sahibi değilseniz, yorum yaptığınız kardeşlerimizi belli dualarla kalkan gibi bir etkinin altına almak gerekir. Aksi durumda yorum yaptığınız kişilerin hayatlarının yönünü, hiç olmazsa onların fikirlerini değiştirebilirsiniz. Büyük günahtır bu kardeşim.
Bakın Hz. Enes(ra) anlatıyor:
`Rasulullah aleyhissalatu vesselam buyurdular ki: `Rüyada gördüğünüz şeylerin isimlerini, o rüyayı yormada esas alın. Keza gördüklerinizin künyelerini veya kinaye manalarını da dikkate alın. Rüya, ilk yorumcuya göre vukua gelir, öyleyse rastgele kimselere anlatmayın.` Rüyanın mahiyeti ve ne olduğu bilinmeden rüyalar hakkında doğru ve isabetli bir tabir yapılamayacağı da kesindir. Onun için insanın her önüne gelen kişiye rüyasını anlatarak ondan yorum, tabir istemesi doğru değildir. Hayata yönelik her işte nasıl ki bir beceri ve ehliyet yani yeterlilik aranıyorsa, insanın hayal dünyasını, düşünce alt yapısını, psikolojik ruh yapısını anlatacağı insandan da bazı özelliklere sahip olmasını istemeli; ancak bundan sonra rüyasını çekinmeden en ince ayrıntısına kadar anlatmalı.''

Ben uyarıyım dedim, yanlış anlamayın. Belikide sonuçlarını bilmeden yapıyordunuz.
Selametle..
Kullanıcı avatarı
Akatriel
İlgili
İlgili

Sonraki

Rüyalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok