Lucid mi? Yoksa Gerçek mi?

Rüyalar hakkında bilgiler

Yetkili: 3. Süper Moderatör, 2. Co-Admin, 6. VIP, c. Astral Seyahat MOD

Lucid mi? Yoksa Gerçek mi?

İleti JennesteR » 02 Eylül 2015 11:49

İlk oncelikle hepinizi merhaba arkadaşlar (Şu an telefondayım olabildiğince düzgün yazacağım ) şu aralar demiyimde son 2 yıl ixinde 4 tane rüyam gerçekleşti ama cidden Dejavu filanda değil

1-Internet Café
Bu rüyamda normal bi internet cafe de buluyorum kendimi ama (ama şu hızlı geçen rüyalar tarzı o an zaman yavaşladı) Pc başina geçmiş Metin2 oynuyordum (yasak mı bilmiyorum daha yeniyim) o sıra üstümde siyah beyaz karışımı bir kiyafet var ve elimde dolunay kilıci bilenler vardir o sıra 33 levelden 34 lvl a geçiyorum 1 sene ye yakın once gördüm 1 ay önce gerçekleşti

2-Somon balıklı
Bu rüyamda (2.kez görüyorum) arkadaşımlayım orada ne oluyor hatırlamıyorum sonra geri uyaniyorum (ruyada) labarotuvar gibi bir yerdeyim (olduğum yer Half-Life teki asansor olan yer daha oyunu tanıtan yerde oraya benziyor) sanki biri beni Pc den kontrol ediyor gibi hissediyorum ama tüm istediklerimi rahat rahat yapıyordum eminim sol kısımda kare içinde X onun icinde 1 sağında ise ayni ama 2 var bi an için pc de hissediyorum kendimi 1 e basınca direk oyuna giriyorum ama hiçbirsey olmamiş gibi devam ediyorum elimdr ise kırmızı bir top var durmadan dönuyor cok büyuk degil hentbol topundan azcık kücük 1 e basınca uzaklaşiyor 2 ye basınca geri geliyor elimdeki eldiven sayesinde yapıyorum biraz bi yerleri patlattıktan sonra arkadaşımı görüyorum iri yarı biraz o "Somon balıgı olmam gerek" diyor ve ayağı seyrelterek yavas yavaş "cidden yavaş" koşuyor arkadaşım kaçalım diyor bizde kaçıyoruz (aranızda Lol oynayanlar bilir yüzü Tahm Kench e benziyor) balçik yeşili rengi var kurt gibi koşuyor elleri yerde ama sonra normal koşuyor tabii arkadaşımla bende bazi yerlere gelince eldiven sayesinde kapiları kapatiyordum ve het kat yavaşliyordu balık, en son kata çiktik ve yavaşladik arkadasla normal yürüyorduk hava kıştı biraz Üşüyorum sağımzda cıktıgımiz yer yerin altından ciķmısiz ve bir katli eski sari renkli (20-30) yıllık bir gecekondudan çiktık ama sadece kapıdan,azcık ileride (gta san andreas oynaynlar bilir) sarı taksi yepyeni oyundaki ama, arkadaşim babasından bahsetti oralari hatirlamiyorum ve burdan gidelim dedi aşagı inmeye başladik ve onümüze balık tekrar geldi sacma ama topu burnunun ile agzı arasında dokunduğu an durdu ardından başka bir rüyaya geçtim gibi bu sefer eldiven yok elimde olipsin 1 tl lik olan şekerin yeşili var ortasinda yeşil parlak bir ışık yine ayni 1 e basinca uzaklaşiyor 2 ye basınca geri geliyordu ama bu sefer İzmir deydim solumda deniz vardi 3kişi gozüyle bakıyordum önume cevirdim ve havaya dogru uzattim şekeri ve bıraktim bu sefer dönme yok elimi yavaş yavaş acinca dağılıyor (pacalara ayrıliyor aklımdaki sekile burunuyordu üstumde beyaz kısakollu tişort vardi seker kaybolmuştu agzimdan birtanede daha aliyordum aynısini yapiyordum ve sokaktaydim bu azalinca tekrar ağzımdan cikarttim ve seker ekledim oval bir sekil aldi ama ortadan basık sonra ustü mavi tişortu bir çocuk geliyor oda yapabiliyordu tabii kıskandım o sıra ve uyandim (INANIP INANMAMINIZ SIZE KALMIŞ AMA SIZLERE ANT İCERIMKI HEPSI GERÇEK TI BIREBIR [RUYAMDA YANII])

3-Edirne Gezisi
Bu rüyamda ise arkadaşlarimla market gibi bir yerden çıkıyoruz arkadaşimda biçak var düğmeye basınca açilıyor tarzi olanlar (pek bilmem onları) herneyse "Kanka bak bıcak" diyor üstunde siyah kisakollu ve altinda siyah pantolon var o sıra yağmur yağıyor ve hocamız "Nerdesiniz siz geç kaldık" diyordu otobuse bindik ve uyandim 2 sene önce gordum ve o sene yaza doğru edirneye gittik kapalî carşidan bıcak aldik ve çikar cıkmaz gerçekleşti aynı kişiydi ve aynı olaylar hepsi gerçekleşti

4-Malesef hatırlamıyorum
(ARKADAŞLAR BU OLAYLAR HEPSI BİR BIR RUYAMDA GORDUM VE DEJAVU FILAN OLMADIGINA COK EMINIM SIMDIDEN YORUMLARINIZI BEKLIYORUM)
Kullanıcı avatarı
JennesteR
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: Lucid mi? Yoksa Gerçek mi?

İleti natus » 19 Eylül 2015 10:55

Tekamül yaşıyorsun bu iyi durugörü sahibisin
Kullanıcı avatarı
natus
Yeni Üye
Yeni Üye

Rüyalar