Illumunati her yerde artık harekete geçmeliyiz!!

Öldükten sonra neler oluyor?

Yetkili: 3. Süper Moderatör, 2. Co-Admin, 6. VIP, b. Parapsikoloji MOD

Re: Illumunati her yerde artık harekete geçmeliyiz!!

İleti mtbl0w » 13 Haziran 2012 22:16

cemcem44 yazdı:Atlantise yolculuk oyununu kontol amaçlı girdim.
Hala çıkamadım illuminati güzel oyun yapıyor orası kesin. :D

Tabi işin şakası bu. mtbl0w haklı dinleri bu işe karıştırmayın.
İlluminati var mıdır yok mudur onuda bilemem.

Haklısın =)
Kullanıcı avatarı
mtbl0w
İlgili
İlgili

İleti rainforesT » 09 Eylül 2012 18:09

Ben İlluminati'nin Peygamberimizin bizi uyardığı Deccal olduğuna inanıyorum. Belki yanılıyor olabilirim ama hislerim ve mantığım öyle söylüyor. Ve Deccal'in faaliyetleri ne ise İlluminati o faaliyetleri gerçekleştirmiş durumda. Deccal'in tek göz'lü olduğu söyleniyordu hadislerde. İlluminati'nin simgesi de tek göz!! Hala hiçbir şey olmayacak diyerek kahkaha atıp görmezden gelen insanları anlamıyorum. Bu örgüt bazı şeyleri farkettirmeden yapıyor diye hiçbir şey olmuyor diyemeyiz.. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz... Okuldaki arkadaşlarımı bile aydınlatmak için doğruları anlattığımda - (ki onlar illuminatiyi hala oyun sanıyorlar, üçgenden ibaret sanıyorlar, kıyameti koparacak sanıyorlar) - adımı İlluminatici'ye çıkardılar. Yok büyücü falan. Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlarmış. O kadar cahiller ki düşünmeye bile tenezzül etmiyorlar. O derece etkilemiş insanları bu pis İblis Örgüt! Bu gerçekten ciddi bir konu. Bazı cahiller konuşa konuşa suyu çıkmış bir konu. O yüzden dalga konusu olmuş başka sitelerde.. (başka başka sitelerde ne saçma şeyler yazmışlar bi görseniz!) İster inanın ister inanmayın SÖMÜRÜLÜYORUZ..
Kullanıcı avatarı
rainforesT
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti murat06s » 11 Eylül 2012 15:08

RainforesT size katılıyorum . Ben de aynen sizin gibi düşünüyorum. Deccal tek gözlü. İlluminati'nin simgesi de tek göz. Yani Deccal'i temsil etmek amacıyla tek göz simgesini kullanıyorlar. Onlar Deccal'i peygamberleri olacak görüyorlar bir nevi. Ve onun istediği dünyayı sermek istiyorlar onun önüne. Bugün çoğu kliplerde , filmlerde , çizgifilmler de dahi bu simgeler var. Bazı son çıkan çizgifilmlere dikkat ettiniz mi mesela "Monster inc 3D" çizgifilmdeki karakterlere bakın. Tek gözlü. Ve birçok örnek daha... Hatta Adnan Oktar'ın sunduğu (sözde)dini bir kanal var A9. A9'un simgesine görsellerden bakın , orada da apaçık bir göz var. Normal dini programda arka planda kabe resimleri falan olur , bu programda ise Amerika'nın binaları var. Ne saçma. Yani her yerdeler artık. Aynen ben de arkadaşlarıma anlatıyordum çoğu anlamak istemiyor dinlemiyor bile. Tesadüf falan diyorlar. Artık kimseye anlatmıyorum.
Kullanıcı avatarı
murat06s
Yakından İlgili
Yakından İlgili

İleti rainforesT » 12 Eylül 2012 10:47

murat06s yazdı:RainforesT size katılıyorum . Ben de aynen sizin gibi düşünüyorum. Deccal tek gözlü. İlluminati'nin simgesi de tek göz. Yani Deccal'i temsil etmek amacıyla tek göz simgesini kullanıyorlar. Onlar Deccal'i peygamberleri olacak görüyorlar bir nevi. Ve onun istediği dünyayı sermek istiyorlar onun önüne. Bugün çoğu kliplerde , filmlerde , çizgifilmler de dahi bu simgeler var. Bazı son çıkan çizgifilmlere dikkat ettiniz mi mesela "Monster inc 3D" çizgifilmdeki karakterlere bakın. Tek gözlü. Ve birçok örnek daha... Hatta Adnan Oktar'ın sunduğu (sözde)dini bir kanal var A9. A9'un simgesine görsellerden bakın , orada da apaçık bir göz var. Normal dini programda arka planda kabe resimleri falan olur , bu programda ise Amerika'nın binaları var. Ne saçma. Yani her yerdeler artık. Aynen ben de arkadaşlarıma anlatıyordum çoğu anlamak istemiyor dinlemiyor bile. Tesadüf falan diyorlar. Artık kimseye anlatmıyorum.

Çok teşekkür ediyorum fikrimi onayladığıniz için. Ve Adnan Oktar'ın videolarını Youtube'da bulup izlemiştim. Hiç içime sinmemişti zaten. Evet A9'un simgesinin göz olduğunu daha önce de görmüştüm. Hiç sevmiyorum nedense Adnan Oktar'ı. Ve Amerika binalarını görmemiştim ama gerçekten çok ilginç şaka gibi. Yani Amerika falan.. Besbelli.. Monster'daki tek gözlüleri farketmiştim zaten.. Gerçekten insan cahillerin arasında kalınca, onları uyarmaya çalıştıkça ve başarılı olamayınca kaçınılmaz sona yaklaşmayı izlemek zorunda kalıyor. İnsan kendini yalnız hissediyor cahillerin arasında. Benim farketmem birşeyi değiştirmez, çevrem de farketmeli diyorum, ama işe yaramıyor işte.. Bu konunun başlığında da dediği gibi harekete geçmeliyiz ama nasıl?!...
Kullanıcı avatarı
rainforesT
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti murat06s » 15 Eylül 2012 10:46

Evet , bugün bir çok Türk sanatçılar da illuminatiyi destekliyor. Tarkan'ın tek gözlü albüm kapak resmi vardı. Sertap Erener eurovision yarışmasında en sonunda illuminati işareti yapıyor. Hepsi grubundan ayrılan Gülçin de öyle. Damalı yüzeyde şarkı söylüyor. Damalı yüzey de illuminati'nin bir simgesiymiş. Mustafa Ceceli - tenlerin seçimi klibinde arkada gece lambası var onun üzerinde göz resmi var. Atiye Deniz- Aşkistan klibinde zaten her taraf gözlerle dolu. İzlediyseniz bilirsiniz. Ben bunları bilmeden önce bu klipleri izlememe rağmen hiç farketmiyordum kliplerde bu kadar çok göz simgesi olduğunu. Şimdi fark ettim de ne kadar çok var.Model'in kliplerinde de var. Rihanna - where have you been klibinde kızlar dans ediyor ellerini birleştiriyorlar havada ve göz şekli çıkıyor izlediniz mi ? Çok ilginç orası.
Kullanıcı avatarı
murat06s
Yakından İlgili
Yakından İlgili

İleti rinda216 » 15 Eylül 2012 11:31

Sende de göz var? ne olacak şimdi? :) Aslında her gün olmasa bile çok sık yapılan bir "GÖZ" hareketi var :)

Şimdi kollarınız kaldırın ve başınızı üzerinde ellerinizi birbir,ine kenetleyip sonra da başınızın tam tepesine indirin, ve işte size "GÖZ". Ve bunu her bunaldığımızda ve çıkış yolu aramak için düşünmek istediğimizde çoğu zaman farkında olmadan yapıyoruz...

Herkeste bir illumunati paranoyası almış başını gidiyor. Okudukça eğleniyorum gerçekten...
rinda216
Editor
Editor

İleti murat06s » 15 Eylül 2012 20:04

Bunu bilerek medyada göstermeleri ilginç. Hem de her klipte..
Kullanıcı avatarı
murat06s
Yakından İlgili
Yakından İlgili

İleti astral90 » 15 Eylül 2012 21:41

Bahsettiğiniz yerlerde kullanılan çoğu şey bilindik semboller. Bunun illuminatiyle falan alakası yok. Paranoya boyutuna getirmeyin...
Kullanıcı avatarı
astral90
Müdavim Aday Adayı
Müdavim Aday Adayı

İleti zerull » 20 Ekim 2012 15:17

Valla Illuminati vardır yoktur orası ayrı bişeyde.Bence yapılabilcek birşey yok,adamlar organize artık organize olmuşlar ve zenginler.Adamlar dünyadaki olayların ilerleyişlerini yönetiyolar bunları nası durdurabilirsin ki?
Kullanıcı avatarı
zerull
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti animaniax » 09 Aralık 2012 15:31

Durduramazsin iste:) bir yolunu bulayim bende girmek istiyorum aralarina zaten:) ne guzel dunyayi yonetiyorsun arkadas daha otesi mi var:)
Kullanıcı avatarı
animaniax
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti MasumMelek » 03 Nisan 2015 11:22

İlluminati her yerde artık
Kullanıcı avatarı
MasumMelek
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti gamzeben5 » 09 Temmuz 2015 14:17

çok şükür müslümanız allahın izniyle hiçbirşey olmaz...
Kullanıcı avatarı
gamzeben5
İlgili
İlgili

Önceki

Dünyanın Sonu

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok