arkadsın babannesının basından gecen olay

Paranormal varlıklara dair herşey

Yetkili: 3. Süper Moderatör, 2. Co-Admin, 6. VIP, b. Parapsikoloji MOD

arkadsın babannesının basından gecen olay

İleti gumuskursun » 15 Aralık 2014 21:59

arkadaşlar kısa bı sure önce koye gıttıgımde arkadaşımın babbannesı bana bır sey anlattı bende bunu sınzınle paylaysmayı uygun gordum sımdı aksamleyın akadısın babaannesı evınde oturuken bı ses duyuyo sonra ı bakıo kucuk kucuk adamlar bu babanneın dedgıne gore kucuklermıs vede cok guclulermıs sonra babanne dırenmeye calısıo fakat fazla dırenemıo ve bayılıo ya da o tarz bır sey uyyandıgında ıse sabah ezanında bır dagın basında kendını bulmus arkadaslar.olaydan sonra kadın ocakta tuza falan okuyomus evdekılere yedıroyumus fln sanırım bu cuceler bıdaha gelmeısn dıye yapılmıs bır sey arkadaslar bunu sızınle paylasmamın sebebı bu seylerın ne oldugunu bılen varmıdır dıye merak ttım cucelerle tek duydugum olay bu degıl bır kac tane daha var ıstersenız o orneklerıde verebılırım dusuncelere acıgım arkadaşlar :d sımdıden tesekkurler
Kullanıcı avatarı
gumuskursun
İlgili
İlgili

Re: arkadsın babannesının basından gecen olay

İleti dejawu » 29 Aralık 2014 10:21

Öncelikle konuyu yanlış yere açmışsın onu belirteyim , bu tarz konular paranormal olaylar başlığına ait , ve ricam konuyu biraz daha ciddi bişekilde , daha detaylı olarak yazarsanız , konu olma değerini taşır.

olaya bakacak olursak, aslında çok ilginç bir şey değil bu , özellikle bundan 30-40 sene öncesine kadar köylük yerlerde sık sık yaşanan olaylar , nedeni ise insanların daha masum olması , günümüzde bu tarz şeyler anlattığınız derecede yaşanmıyor , çünkü neredeyse insanlar şeytanileşti , kötülüğü oluşturan etken artık biziz , ve yine yerleşimlerin çoğalmış olması , bu olayların yaşanmamasına etkendir , cinler tenha alanlarda yaşarlar , günümüzde köyler bile kasaba havasında insan çok ve tenhalık diye bişey kalmadı.

ama eskiden çokça yaşanan şeyler bunlar , benzer anıları birçok kişiden duyabilirsiniz..

iyi forumlar...
Kullanıcı avatarı
dejawu
Müdavim Aday Adayı
Müdavim Aday Adayı

Re: arkadsın babannesının basından gecen olay

İleti Quietness » 30 Aralık 2014 01:32

Askerde arkadaşlarım bana anlatırdı hayret ederdim. Sonra 7 sene geçti aradan şimdi diyorum ki hepsi tırı vırı. İnsanın hoşuna gidiyor paranormal birşeyler dinlemek. Etkileniyorsun anlatan kişinin samimiyetine güveniyorsun. Zamanla bunları sende saçma bulacaksın. Kulaktan kulağa giden şeylere kafanı takmamanı tavsiye ederim.
Kullanıcı avatarı
Quietness
Yönetici Yardımcısı
Yönetici Yardımcısı

Paranormal Varlıklar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok