Kız Arkadaşıma Bir Şey Musallat Oldu

Paranormal varlıklara dair herşey

Yetkili: 3. Süper Moderatör, 2. Co-Admin, 6. VIP, b. Parapsikoloji MOD

Kız Arkadaşıma Bir Şey Musallat Oldu

İleti fuleyman » 20 Mayıs 2014 16:32

Durum başlıkta okuduğunuz gibi. Cüsseli bir insan bedeni gibi görünen karanlık bir gölge görüyor, geceleri kabuslar görüyor, ara sıra sesini duyuyor. Başlarda söylediklerini anlamıyordu ama dün akşam kendisini net bir şekilde çağırdığını duydu. Aynı akşam uzanırken önce dolaptan tıkırtı sesleri duyduk sonra nefesinin kesildiğini (biri tarafından boğulur gibi) hissetti ve kaldırıp odadan çıkardım. Forumda bilgi sahibi olan birileri olduğunu düşündüğümden buraya yazma ihtiyacı hissettim. Bilgilendirmeniz ve tavsiyelerinizin yanı sıra profesyonel yardım edebilecek varsa özel olarak konuşmayı isterim.
Kullanıcı avatarı
fuleyman
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: Kız Arkadaşıma Bir Şey Musallat Oldu

İleti emrecantt » 21 Mayıs 2014 12:52

Kara görünümlü insan görünümlü varlık cin anlamına gelir kardeş. Ben de sadece 1 kere çok net olarak siyah elbiseli 1 kadın görmüştüm evimizin balkonunda uyuyordum ve sabah olmasına az kala uyandığımda balkonumuzda benden yaklaşık 5 metre uzaklıkta sadece bana bakıyordu. Sedirden doğrulup ona baktım ve yaklaşık yarım dakika kadar göz göze kaldık ve sonra yok oldu; ama insan gibi yürüyerek gitmedi bildiğin görüntüsü 1 anda kayboldu. Siyah beline kadar saçları olan bildiğin 1 insan görünümündeydi. Bana zarar vermek istediğini sanmıyorum, sanırım sadece ben uyurken beni izliyordu ve ben uyanıp onu gördüğümde korktuğumu anlayıp kayboldu. Gece yatmadan önce dualarınızı okursanız eğer her duanın meleği vardır ve onlar sabah siz kalkana kadar cinlerden sizi korur. Cinleri uzak tutan; ama canlarını acayip fazla yakan cin duası diye 1 şey var ve eğer kız arkadaşın onu üzerinde yazılı kağıt olarak taşırsa ona 1 daha musallat olamaz; yine de onların da canı olduğunu düşünüp kullanmamanı öneririm sana. Kız arkadaşına önerim eğer dinimize sığınıp 5 vakit namaz ve diğer farzları yerine getirirse 1 daha ona o tür varlıkların en azından zarar vermek veya korkutmak amaçlı yaklaşabileceklerini hiç sanmıyorum kardeş.
Kullanıcı avatarı
emrecantt
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AvhaddaKedhavhra » 21 Mayıs 2014 13:42

Profesyonel yardım bulman çok zor olur ve tavsiyem, her profesyonelim diyene inanma, emin olabilirsin ki durumu daha beter hale getirirler.

Görünüşe göre kız arkadaşına bir cin musallat olmuş, ve arkadaşının neden musallat olduğunu bildiğini düşünüyorum. Kendisiyle uygun bir şekilde konuşmayı dene, son günlerde yaptıkları şeyleri anlatmasını iste, sıradışı bir şey vardır mutlaka.

Müslümansa, çeşitli korunma yolları var, ayet-el kürsi en basit ama en etkili olanlarından biri. Ayrıca havvas kısmında korunma tılsımları bulabilirsin.

viewforum.php?f=125 : Burası havvas bölümü, araştırırsan yararlı bilgiler bulabilirsin sanırım.

viewtopic.php?f=125&t=18204 : Bu da cinlerle ilgili olarak açılmış bir konu, yanlış hatırlamıyosam korunma yolları da anlatılmıştı birkaç tane.
Kullanıcı avatarı
AvhaddaKedhavhra
Müdavim Aday Adayı
Müdavim Aday Adayı

Konum: Sisler ve Gölgelerin arasında yürüyorum, Başlangıç ve Son'dan uzağım.

İleti OxiJeans » 22 Mayıs 2014 00:20

Kardeşim öncelikle sebebini bul cin ona zarar vermek istedigine göre kesin kız arkadaşın ona veya yakınına zarar vermiştir . En son yaptığı şeyleri ogren ornek birden gece birden ateş söndürme veya gece dışarıya birden kızgın kul serpme filan öğren bunu sonra korunma yolunu bir hoca bulur uada bize yaz biz yardımcı oluriz oda olmadi cin dureleri var cinleri uzak tutan onu yazarsin boynuna asarsin kızın
Kullanıcı avatarı
OxiJeans
Yeni Üye
Yeni Üye

Paranormal Varlıklar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok