Yeni bir merak yetersz bir arastirma = ben

Paranormal varlıklara dair herşey

Yetkili: 3. Süper Moderatör, 2. Co-Admin, 6. VIP, b. Parapsikoloji MOD

Yeni bir merak yetersz bir arastirma = ben

İleti yasinello » 11 Ocak 2014 09:15

Selam arkadaşlar forumda yeniyim daha önce buna benzer çok forum takip ettim ve şimdide bu formula birlikte takip ettiğim bir kaç forum var . Simdi size şunu sormak istiyorum benim asil ilgi alanım demon ve/veya cinler . Her forumda bu konuyla ilgili binlerce gerçek ve yalan haber var . Simdi sormak istediğim şey . Bir demon summonlamanin sonuçları nelerdir . Ayrıca benim bulunduğum ilde bu konuda hiç bir kaynak yok . Bir demon nasıl summonlanir . Şimdiden hepinize teşekkürler :)
yasinello
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: Yeni bir merak yetersz bir arastirma = ben

İleti AvhaddaKedhavhra » 09 Temmuz 2014 15:08

Sadece senin yaşadığın ilde değil, türkiyenin hiçbir yerinde demonoloji ile ilgili doğru dürüst kaynak yok. Ama önemli olan kaynak bulmak değil.

Demon summonlamanın sonuçlarına varmadan önce aşman gereken çok fazla engel var. Öncelikle demon çağırmak parapsikolojideki en zor ve riskli uygulamalardan biridir. Çok fazla okumak, bilgi toplamak ve deneyim gerektirir. Ayrıca demonlar öyle her çağırana gelmezler, onları çağırmanın bedeli cinlerde olduğu kadar ucuz değil, çağırdığımız şeyin düşmüş bir tanrı olduğunu düşünürsek (benim görüşüm).

Bir demon çağırma yolunu burada bulamazsın, karanlık odaya giriş iznin olmadığı sürece. Tüm büyü ve davet metodları orada tutuluyor.

Çağırmaya çalışmadan önce, buna hazır olmak çok önemli.
Kullanıcı avatarı
AvhaddaKedhavhra
Müdavim Aday Adayı
Müdavim Aday Adayı

Konum: Sisler ve Gölgelerin arasında yürüyorum, Başlangıç ve Son'dan uzağım.

Paranormal Varlıklar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok