Gördüğüm varlık nedir?

Paranormal varlıklara dair herşey

Yetkili: 3. Süper Moderatör, 2. Co-Admin, 6. VIP, b. Parapsikoloji MOD

Gördüğüm varlık nedir?

İleti kingdavid » 21 Aralık 2013 21:25

Allah'a iman konusunda aşırı coşkuya kapıldığım 40 dan fazla Kuran suresi okuyup büyük çoşku ile uykuya yattığım bir gece uyuma çabasında iken penceremin dışında bir varlık gördüm.uzunluğuda genişliğide 30 santimetreyi gemiyordu şekil olarak aynı psiball gibiydi ama kapkaranlıktı.daire şeklinde ve dairenin çevresinin kapanıp açılan sürekli bir duman,buharımsı birşey vardı.bu varlığı yaklaşık 5-6 saniye kadar gördüm ve kolumla uzansam pencereyi açıp ona ulaşabilecekken ben sadece normal birşeymiş gibi seyretmekle yetindim büyük aptallık etmişim doğrusu.şimdi görsem heralde bi tane vururum sırf tepkisini ve yabileceklerini görmek için
kingdavid
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: Gördüğüm varlık nedir?

İleti extramofil » 22 Aralık 2013 13:59

Uyanık olduğunuza emin misiniz ? Lakin uyumaya çalıştığınızı belirtmişsiniz, belki de sadece rüyadır.
Kullanıcı avatarı
extramofil
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti unknown123 » 22 Aralık 2013 14:02

ben de buna benzer bişey yaşadım odamda yaterken(odamda bolkon var)pencereden dışarı baktığımda bişey göremedim ilk baş balkoda bi hareket olmuştu balkon pancurla örtülüydü bü yüzden dışarıyı tam olarak göremiyodum sadece pencerenin yarısı açık tı o günde gidip vampirleri araştırmıştım her neyse konuya dönelim ilk önce bir gölge gördüm ama bana bakıyodu ve insan gibiydi ilk dedim ki ah d vampir tam adamını buldu dedim hemen kalkıp odamın işiklarını açtım ve elime süs bir biblo aldım (o her kimse ışıkları açtığımda kaçmış olmalı çünkü ben ) pancuru kaldırıp balkona girdiğimde kimsecikler yoktu ama balkon camı açıktı ve açıkçası ben halisilasyon gördüm sanmıştım am gerçekte çünkü annem yada ailemden herhangi biri o camı açmamıştı ve ben de açmadığıma göre :(
Kullanıcı avatarı
unknown123
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kingdavid » 22 Aralık 2013 16:40

Uyanık olduğuma eminim.uyumaya çalışırken kastettiğim şu tam uyuyacam sanki birşey kalbime hançer saplıyor bir yanda yatakta hoplayarak uyanıyorum.bu iş ardı ardına 3 kere oldu en sonuncusunda pencerenin dışında o varlığı gördüm ama belki beynimin oyunudur bilemiyorum
kingdavid
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Harok » 23 Aralık 2013 18:08

Cin taifesinden arkadaşlar olabilir hocam
Harok
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Telekinetix » 23 Aralık 2013 20:06

belki beynimin oyunudur bilemiyorum

Ya değilse ?
Kullanıcı avatarı
Telekinetix
Yoğun İlgili
Yoğun İlgili

İleti gknrock » 23 Aralık 2013 20:15

Telekinetix yazdı:
belki beynimin oyunudur bilemiyorum

Ya değilse ?

eğer şizofreni değilsen üst üste üç kere de böyle bir olay başından geçmişse gerçektir asıl soru şu neden burda davette bulundunuz mu yada onlara hakaret ettiniz mi yada enerji emici veya sakacıdır.
Kullanıcı avatarı
gknrock
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti gamzeben5 » 31 Ocak 2015 20:47

Bende gordum arkadaşım geceydi tv izliyordum saat 1 flndı ve sanki gorduğumde normal birşeymiş gibi izledim yani insanların çoğu izliyor aslında bu bir refleks gibi birşey hiçbirşey yapmadan izliyoruz o gordugun şey 3 harflidir mutlaka genellikle gece gorulur
Kullanıcı avatarı
gamzeben5
İlgili
İlgili

Paranormal Varlıklar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok