Vampirizm Araştırması (Bilimsel)

Paranormal varlıklara dair herşey

Yetkili: 3. Süper Moderatör, 2. Co-Admin, 6. VIP, b. Parapsikoloji MOD

Re: Vampirizm Araştırması (Bilimsel)

İleti manohazim » 17 Haziran 2010 11:27

ve vc17 virüsü öyle hastene labratuarlarında bulunan bir virüs değil
manohazim
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti durqun » 17 Haziran 2010 13:30

güzel paylaşım ..teşekkürler ;S
Kullanıcı avatarı
durqun
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Laterina » 17 Haziran 2010 15:11

Bencede tartışılır ... Çünki bu belirtilerin bir çoğu bende de var ne yani Vc17 virüsü filan mı taşıorum ? :D Bi istemsiz kulak oynatmıorum ben birde 31-2 daha özellik deişik dierleri ben de de var hayrola xD
Kullanıcı avatarı
Laterina
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti missstar6 » 17 Haziran 2010 15:27

figen19 yazdı:
fthkrkmz yazdı:

Vampirleri nasıl ayırt edebiliriz?

- Güneş ışığını sevmezler, zorunlu olmadıkça gün içerisinde dışarıda dolaşmazlar ya da gölge alanları tercih ederler.

- Karanlıktan hoşlanırlar, özellikle florasan ışıktan nefret ederler.

- Gündüz uyumayı, gece yaşamayı tercih ederler.

- Gündelik işlere ve yaşam tarzına ilgili değildirler.

- Bol miktarda tatlı besin tüketirler.

- Akan kan gördüklerinde tepkileri farklılaşır. (halk diliyle içim gıcıklanıo :) sadece kendi kanım'a kıyamıorum :cry: )

- Kana olan tutkuları nedeniyle sıklıkla dillerini ve dudaklarını dişleri ile kanatırlar, dudaklarında soyulmalar görülebilir. (tutku nedeniyle deil istemdışı psikolojik yani sanırım)

- Kendilerinin bir yeri kanadığında mutlaka kanı az miktarda da olsa emerler.

- Gündüz ile gece arasında büyük karakter farklılığına sahiptirler. Gündüzleri oldukça sessiz, sakin ve asosyal görünen vampir, geceleri tam tersi özellikler kazanır.

- Yaşam tarzları oldukça farklıdır bu yüzden onların hakkında özel bir soru sorduğunuzda bu sorulardan kaçış eğilimi gösterebilirler.

- Birçoğu geleneksel toplantılara uyum sağlamak amacıyla az miktarda Latince bilmektedir.

- Herhangi bir politik görüşün veya dinin aşırı fanatiği değillerdir.

- Cinsel istekleri fazladır. Cinsel ilişkileri kan beslenmesi ve geleneksel olarak iki şekilde olur. İlişki sırasında, doğal tepki nedeni ile ısırma, kanatma veya emme, ve bunun gibi alışılmadık davranışlar sergileyebilirler.

- Hayvanlar ile araları çok kötüdür, hemen hemen bütün hayvanlardan nefret ederler. Özellikle kedi, köpek, fare, kuş ve böceklerden hoşlanmazlar.

- Vücutlarında güneş etkisiyle oluşan kızarmalar veya dökülmeler görülebilir. Bu genelde güneşe maruz kalan yüz bölgesinde, yanaklarda, alında ve ağız çevresinde olmaktadır. kısmen sayılabilir genelde alerji oluyorum

- Göz bebekleri genellikle koyu tonlara sahiptir (koyu mavi, kahverengi, siyahımsı ve yeşil ). Ayrıca melez vampirlerin göz çevrelerinde sarılıklar görülebilir.

- Safkan vampirlerin saçları gençken beyazlamış olabilir. (saçlarımda beyazlanmala başladı ırsi deil ama başka bi nedendir umarım)

- İnsanların gözlerine direk bakmaktan hoşlanmazlar, gözlerini sık sık kaçırabilirler, bunun nedeni ise gözlerin vampiri kan için teşvik etmesidir. Ayrıca bu nedenle aynaya bakmaktan da hoşlanmazlar.

- Çoğu vampir şiddet dolu yapısını bastırmak için klasik veya yavaş senfonik müzik dinlemektedir. Sanılanın aksine vampirler siyah giyinerek, death metal dinleyen ve kendinden geçen tipler değillerdir. en sık yaptığım şey

- Sudan hoşlanmazlar.

- Kesinlikle kol saati veya künye takmazlar. Metalik yapi, VC17 etkisindeki deriye zarar vermektedir. Deri bileklikler ise sorun teşkil etmemektedir.

- Loş ışık hariç her türlü ışıktan nefret ederler, özellikle tam üstlerinde duran ışık oldukça rahatsız edicidir.

- Altıncı hisleri gelişmiş olduğundan çevreleriyle ilgilidirler, bir vampiri bir çok kez size bakarken yakalayabilirsiniz.

- Hız ve güç olarak insandan üstündürler.

- Zeka ve bilgi düzeyleri ise yaşları ile orantılıdır.

- Bir vampir asla vampir olduğunu söylemez, bu konu katı kurallarla yasaklanmıştır.

- Hastalıkları çok kısa sürer, yaraları çabuk iyileşir.

- Soğuğa dayanıklı fakat sıcağa oldukça hassastırlar. kesinlikle sıcağı sewmiorum :(

- Sanılanın aksine sürekli koyu tonlarını tercih eden, sert imajlı ve sessiz değildirler. Her davranışa sahip vampir olabilir. Unutulmaması gereken vampirizm bir yaşam biçimi değil, bir hastalıktır.

- Hayal güçleri aşırı biçimde geniştir.

- En açık üç vampir hareketini sık sık yaparlar. Birincisi iki elin başparmaklarının eller bitişikken aynı anda burna yaklaştırılması. Bu davranış kana olan isteği azaltmaktadır. İkinci davranış ise, kulakların oynatılmasıdır. Bu davranış istemsizdir, amacı yoktur. Üçüncü davranış, dilin dişlere sürtülmesidir. Bir vampirin dişleri genetik yapısından dolayı kanla maruz kalmadığı sürece acımaktadır.

- Perdeleme sistemine sahiptir. Bir vampir perdeleme yaptığında ( genellikle güneşli havalarda gözlerini korumak için yapar ) etrafında sadece gideceği yer kadarki bir kısma odaklanır. Bu da tanıdığı biri yanından geçse bile farketmemesine neden olur. Ancak perdeleme yokken vampirlerin göz bebekleri sürekli hareket eder ve bütün çevreye göz gezdirir ve onların hislerini algılar.

- Vampirlerin yürüyüşleri insanlardan biraz farklıdır. Bacak kaslarının yapısındaki farklılık nedeni ile biraz daha uzun ve eğik adamlar atarlar.

hımmm ne kadar çok ortak özelliğim var :off: bu bilgilerin doğruluğu baya baya tartışılır bence :devil:

Aynen çizdiklerinin hepsi benim içinde uygun :D biz vampirmiyiz yoksaa :devil:
Doğruluklarından eminim galiba bizde sorun var xD
Kullanıcı avatarı
missstar6
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Scroll » 17 Haziran 2010 15:56

Arkadaşlar hiçbiriniz ampir değilsiniz bu bilgelerin %80 i yalan ayrıcaa vampir olsaydınız inanın burda yazzmazdınız ne kadar ortak özelliğm var diye ;)
Kullanıcı avatarı
Scroll
İlgili
İlgili

İleti fthkrkmz » 17 Haziran 2010 17:35

Buradaki araştırma yazısı sadece bir bakış açısıdır. Bilimin vampirliği kendi görüşlerine uydurmasıdır. Elbette yazılanların tamamı doğru değil.

Yorumlar için teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
fthkrkmz
Yoğun İlgili
Yoğun İlgili

İleti K0L3R4 » 17 Haziran 2010 18:09

arkadaşım garip bişey fark ettim ben genelde dilimi ve ağzımın içini kanatırım.Ayrıca ara sıra şeker krizi gibi bişey olur bende çok aksileşirim ve başıma ağrı girer bu halim tatlı yiyene kadar geçmez ve bende en ufak kanayan yerimi bile emerim.Son olarakta bende hayvan kanı görünce kalbim hızlanır ama korkmam çok hoşlanırım hatta yavaş yavaş pıhtılaşmasını izlemekten ve fışkırmasına bakmaktan...
Sence sadece tesadüf müdür yoksa başka şeyler mi??????

NoT:Bazen istemeden bir şeyler ısırmak isterim ve yastık yada dövüşürken karşıdakinin etinin bir kısmını koparırım
Kullanıcı avatarı
K0L3R4
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti keryneia » 20 Haziran 2010 22:05

O degilde bu vampirler uyusturucu kullanicilarina birebir uyuyo :/.. vampir diye biri varsa ciksin karsima :)
keryneia
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti jiqs » 20 Haziran 2010 22:50

çok ilginç..
Kullanıcı avatarı
jiqs
-Yasaklandı-
-Yasaklandı-

İleti mahfer » 24 Haziran 2010 18:56

K0L3R4 yazdı:arkadaşım garip bişey fark ettim ben genelde dilimi ve ağzımın içini kanatırım.Ayrıca ara sıra şeker krizi gibi bişey olur bende çok aksileşirim ve başıma ağrı girer bu halim tatlı yiyene kadar geçmez ve bende en ufak kanayan yerimi bile emerim.Son olarakta bende hayvan kanı görünce kalbim hızlanır ama korkmam çok hoşlanırım hatta yavaş yavaş pıhtılaşmasını izlemekten ve fışkırmasına bakmaktan...
Sence sadece tesadüf müdür yoksa başka şeyler mi??????

NoT:Bazen istemeden bir şeyler ısırmak isterim ve yastık yada dövüşürken karşıdakinin etinin bir kısmını koparırım

vampiristik Durum söz konusu değildir sanırım psikolojik destek almanız gerekiyor.

- Mahfer
Kullanıcı avatarı
mahfer
Müdavim Adayı
Müdavim Adayı

İleti raine » 24 Haziran 2010 19:26

çok güzel bi paylaşım olmuş ellerinize sağlık:)
raine
Yakından İlgili
Yakından İlgili

İleti burcu554 » 11 Temmuz 2010 22:01

yazı içn saol ama bnde kndmde farklılklr hissediorm sezgilrm çok kuvvtleşti,gözlermn rengi açlmaya başladı ve bnde ilk defa bi arkdşm yanmda otururkn durdk yere onu ısırmk istedm ve bazen çok değişk hissediorm yazılarnların gerçktn doğru olmadığını eminmisiniz ?
Kullanıcı avatarı
burcu554
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ynex » 11 Temmuz 2010 22:11

off millet takmış kafayı vampir olacam diye o kadar inanmışlarki sonunda vampir olmayan yerden vampir çıkacak :)
(tulpa hesabı :devil:)
Kullanıcı avatarı
ynex
-Yasaklandı-
-Yasaklandı-

İleti mahfer » 11 Temmuz 2010 23:27

burcu554 yazdı:yazı içn saol ama bnde kndmde farklılklr hissediorm sezgilrm çok kuvvtleşti,gözlermn rengi açlmaya başladı ve bnde ilk defa bi arkdşm yanmda otururkn durdk yere onu ısırmk istedm ve bazen çok değişk hissediorm yazılarnların gerçktn doğru olmadığını eminmisiniz ?

Bu senden kaynaklanan birşey. Yazıdaki vampir tanımı sadece insanlara bilimsel birşeyler sunmak içindir. Yani siz o virüs'ü bulup kendinize enjekte etseniz dahi vampir olmazsınız.

- Mahfer
Kullanıcı avatarı
mahfer
Müdavim Adayı
Müdavim Adayı

İleti eflatun11 » 17 Temmuz 2010 18:37

enteresan her bişeye bi çare buluyolarda şu vc 17 vrsünün bi tedavisini bulamıyolar mı...

eline sağlık...
Kullanıcı avatarı
eflatun11
İlgili
İlgili

İleti yek » 17 Temmuz 2010 18:46

ynex yazdı:off millet takmış kafayı vampir olacam diye o kadar inanmışlarki sonunda vampir olmayan yerden vampir çıkacak :)
(tulpa hesabı :devil:)

Özel olmak insanlar için çok çekici =)
Kullanıcı avatarı
yek
Müdavim Adayı
Müdavim Adayı

İleti FreshBlood » 18 Temmuz 2010 16:31

Olağanın dışındaki bir çok yazı ya da resme "fake" demek bizim insanlarımızda alışkanlık haline gelmiş. Vampirlik ya da vampirizm tartışılır ama direkt "vampir diye bir şey yoktur, çocukları korkutmak için uydurulmuştur" demek de yanlış. Bir başka şey de VC17 eğer bulaşarak çoğalmıyorsa insan vücuduna nasıl giriyor? Doğuştan geliyor olma olasılığı olabilir ve bu gibi özelliklere sahip olanlar gerçekten de VC17 taşıyıcısı olabilir. Ama merak ediyorum, acaba şu yazıya ya da bu türden diğer yazı ya da resimlere fake, sahte diyenler aynı şeyi, "Yatırlar, türbeler, Çanakkale Savaşı'nda üç metrelik yeşil cübbeli yaşlı adamlara da diyorlar mı? Biliyorum ki dini şeylere bağnazca inanmak artık genlerimize işlemiş ya da inanmıyorum desem dışlarlar korkusuyla diyemiyor olmuşuz ki, kendi askerimizi siperde k.çlarını devirp yatan, onların yerine ruhların savaşı kazanan yeşil cübbelilerin olduğuna inanıyoruz. Bence, dünya da vampirler de var kurt adamlar da ve bunlar kendilerini deşifre etmiyorlarsa insanların yararınadır!...

Evet biliyorum ben de bir şizofrenim (!)
Kullanıcı avatarı
FreshBlood
-Yasaklandı-
-Yasaklandı-

İleti bloodlust13 » 21 Temmuz 2010 00:31

özelliklerini sayıp ben vampirmiyim diyenlere gülüyorum =) araştırma ilginç ama tabi vampir folklöründe karşımıza çıkan bazı sorulara cevap getirmemiş. nasıl bulaşıyo, insan ömrüne ne gibi etkisi var? vb.....
Kullanıcı avatarı
bloodlust13
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mahfer » 21 Temmuz 2010 08:31

bloodlust13 yazdı:özelliklerini sayıp ben vampirmiyim diyenlere gülüyorum =) araştırma ilginç ama tabi vampir folklöründe karşımıza çıkan bazı sorulara cevap getirmemiş. nasıl bulaşıyo, insan ömrüne ne gibi etkisi var? vb.....

Soru ve Sorunlar için : viewtopic.php?f=101&t=23923
Kullanıcı avatarı
mahfer
Müdavim Adayı
Müdavim Adayı

İleti roketadam » 12 Kasım 2010 17:23

ee o zaman ben vampirim ? :D
Kullanıcı avatarı
roketadam
Yeni Üye
Yeni Üye