Vampirizm Araştırması (Bilimsel)

Paranormal varlıklara dair herşey

Yetkili: 3. Süper Moderatör, 2. Co-Admin, 6. VIP, b. Parapsikoloji MOD

Re: Vampirizm Araştırması (Bilimsel)

İleti vandera » 04 Şubat 2012 19:15

arkadaslar boyle bir virus yok tamamen uydurma.evet zaten insan degiller atalari farkli. farkli bir irktanlar
Kullanıcı avatarı
vandera
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti vandera » 04 Şubat 2012 22:34

berk012 yazdı:
FreshBlood yazdı:Olağanın dışındaki bir çok yazı ya da resme "fake" demek bizim insanlarımızda alışkanlık haline gelmiş. Vampirlik ya da vampirizm tartışılır ama direkt "vampir diye bir şey yoktur, çocukları korkutmak için uydurulmuştur" demek de yanlış. Bir başka şey de VC17 eğer bulaşarak çoğalmıyorsa insan vücuduna nasıl giriyor? Doğuştan geliyor olma olasılığı olabilir ve bu gibi özelliklere sahip olanlar gerçekten de VC17 taşıyıcısı olabilir. Ama merak ediyorum, acaba şu yazıya ya da bu türden diğer yazı ya da resimlere fake, sahte diyenler aynı şeyi, "Yatırlar, türbeler, Çanakkale Savaşı'nda üç metrelik yeşil cübbeli yaşlı adamlara da diyorlar mı? Biliyorum ki dini şeylere bağnazca inanmak artık genlerimize işlemiş ya da inanmıyorum desem dışlarlar korkusuyla diyemiyor olmuşuz ki, kendi askerimizi siperde k.çlarını devirp yatan, onların yerine ruhların savaşı kazanan yeşil cübbelilerin olduğuna inanıyoruz. Bence, dünya da vampirler de var kurt adamlar da ve bunlar kendilerini deşifre etmiyorlarsa insanların yararınadır!...

Evet biliyorum ben de bir şizofrenim (!)

Yok şizofren değilsin :) arkadaşlar birincisi virüs hakkında bilinmesi gerek şey kendinize sorun 7 milyara yakın insan ve 13000 e yakın vampir varsa ve eğer virüs solunum yolu gibi kolay bi yolla bulaşsaydı emin olun devletler vampirleri katlederdi şöyle de bi durum var kurt adamlara falan inanmak pek zor değil düşünsenize dinazorlara inanıyoruz çünkü varlardı e onların fizyolojik yapısı kurtadamlar ve vampirlerden daha mı inandırıcı eğer hayal edebiliyorsak o şey vardır olmayan bişiyi hayal edemiyiz dünya hayal gücümüzle sınırlıdır
Berk

arkadasim tekrar soyluyorum boyle bir virus yok tamamen uydurma halkin biseylere inanmasi icin uydurulmus birsey sence boyle bir virus olsa guclu devletler bundan kendine bir ordu kurmaz miydi? ve 1200 vampir sayisi fazla degil mi?
Kullanıcı avatarı
vandera
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti berk012 » 05 Şubat 2012 14:49

vandera yazdı:
berk012 yazdı:
FreshBlood yazdı:Olağanın dışındaki bir çok yazı ya da resme "fake" demek bizim insanlarımızda alışkanlık haline gelmiş. Vampirlik ya da vampirizm tartışılır ama direkt "vampir diye bir şey yoktur, çocukları korkutmak için uydurulmuştur" demek de yanlış. Bir başka şey de VC17 eğer bulaşarak çoğalmıyorsa insan vücuduna nasıl giriyor? Doğuştan geliyor olma olasılığı olabilir ve bu gibi özelliklere sahip olanlar gerçekten de VC17 taşıyıcısı olabilir. Ama merak ediyorum, acaba şu yazıya ya da bu türden diğer yazı ya da resimlere fake, sahte diyenler aynı şeyi, "Yatırlar, türbeler, Çanakkale Savaşı'nda üç metrelik yeşil cübbeli yaşlı adamlara da diyorlar mı? Biliyorum ki dini şeylere bağnazca inanmak artık genlerimize işlemiş ya da inanmıyorum desem dışlarlar korkusuyla diyemiyor olmuşuz ki, kendi askerimizi siperde k.çlarını devirp yatan, onların yerine ruhların savaşı kazanan yeşil cübbelilerin olduğuna inanıyoruz. Bence, dünya da vampirler de var kurt adamlar da ve bunlar kendilerini deşifre etmiyorlarsa insanların yararınadır!...

Evet biliyorum ben de bir şizofrenim (!)

Yok şizofren değilsin :) arkadaşlar birincisi virüs hakkında bilinmesi gerek şey kendinize sorun 7 milyara yakın insan ve 13000 e yakın vampir varsa ve eğer virüs solunum yolu gibi kolay bi yolla bulaşsaydı emin olun devletler vampirleri katlederdi şöyle de bi durum var kurt adamlara falan inanmak pek zor değil düşünsenize dinazorlara inanıyoruz çünkü varlardı e onların fizyolojik yapısı kurtadamlar ve vampirlerden daha mı inandırıcı eğer hayal edebiliyorsak o şey vardır olmayan bişiyi hayal edemiyiz dünya hayal gücümüzle sınırlıdır
Berk

arkadasim tekrar soyluyorum boyle bir virus yok tamamen uydurma halkin biseylere inanmasi icin uydurulmus birsey sence boyle bir virus olsa guclu devletler bundan kendine bir ordu kurmaz miydi? ve 1200 vampir sayisi fazla degil mi?

virüs olduğunu zannetmiyorum 1200 vampir olabilir sonuçta dünya büyük vampirlerin farklı bir ırk olduğunu düşünüyorum sonuçta dünya üzerinde keşfedilmemiş daha bir sürü canlı var ama filmlerde gösterilenler gibi olmadıkları kesin yoksa zaten dünyaya hakim olurlardı :) reyting amaçlı hayal gücünden ibaret filmler bunlar bunlara inanıp da ortada vampir olacam diye gezmek çok saçma
Kullanıcı avatarı
berk012
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti vandera » 09 Şubat 2012 21:16

1200 vampir cok fazla cok dikkat cekerdi bence. vampir olmak bir lanet ben istemem acikcasi
Kullanıcı avatarı
vandera
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KBOWN » 26 Şubat 2012 22:47

Öle bi anlatıolar ki insan vampirliğe özenio beyler yalan hastalık bu :D
Kullanıcı avatarı
KBOWN
-Yasaklandı-
-Yasaklandı-

İleti vandera » 26 Şubat 2012 23:18

hastalik falan degil lanet
Kullanıcı avatarı
vandera
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Tubish » 16 Mart 2012 12:30

Yani erkk arkadasmn vampir olma ihtimali yuzde 75:-/..
Kullanıcı avatarı
Tubish
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti svl » 09 Mayıs 2012 16:43

güzel ve doğru bence
Kullanıcı avatarı
svl
Yoğun İlgili
Yoğun İlgili

İleti Melan » 17 Mayıs 2012 13:04

VC17 diye bir virüs yok arkadaşlar bunlar insanların aklını karıştırmak için ortaya atılan laflardır
bu virüsü bulduğunu söyleyen araştırma labaratuvarları bizzat bakılmıştır ve uydurmadan başka bir şey olmadığı ortaya çıkmıştır
Kullanıcı avatarı
Melan
İlgili
İlgili

İleti Beyzanur1998 » 17 Mayıs 2012 15:19

Bana da pek inandırıcı gelemedi aslında (: ..
Kullanıcı avatarı
Beyzanur1998
Yakından İlgili
Yakından İlgili

İleti BurcuKcc » 21 Temmuz 2012 00:19

bende vampirlere kesinlikle inanıyorum. ama bence insanlardan tamamen farklı varlıklar insanın virüs kapmış hali olması olasılıksız. ve vampirler insanların bildiği vampir şeklinden çok daha farklı olduğunu düşünüyorum. İlk vampirin cain olduğuna inanıyorum.
Kullanıcı avatarı
BurcuKcc
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mD26 » 21 Temmuz 2012 11:35

Güzel paylaşım teşekkürler. .
Kullanıcı avatarı
mD26
İlgili
İlgili

İleti Darkprincess7 » 27 Temmuz 2012 15:35

çok ilginç :)
Kullanıcı avatarı
Darkprincess7
İlgili
İlgili

İleti candywitch » 04 Ağustos 2012 12:59

katılıyorum çok saol yazı için
Kullanıcı avatarı
candywitch
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PsisikBrain » 13 Eylül 2012 21:27

değişik ama ben bu konuyla öbür arkadaşlarım gibi dalga geçmeyeceğim aramızda vc17 taşıyan olablir
Kullanıcı avatarı
PsisikBrain
İlgili
İlgili

İleti TelenkinezI » 14 Eylül 2012 11:42

çok değişik bir konu :D
Kullanıcı avatarı
TelenkinezI
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Stardust88 » 03 Ağustos 2013 18:06

tüm yorumları ve konuyu unuttun size bir sır vereyim her efsanenin ve insanların gerçekte olduğuna inanmadıkları şeylerin ufak yada büyük her zaman bir gerçeklik payı ne olursa olsun buna inanın
Stardust88
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Paranormal Varlıklar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok