vampir ve avcıların kendi agızlarından cevaplar

Paranormal varlıklara dair herşey

Yetkili: 3. Süper Moderatör, 2. Co-Admin, 6. VIP, b. Parapsikoloji MOD

vampir ve avcıların kendi agızlarından cevaplar

İleti Lisisvittorio » 26 Nisan 2010 23:31

evet arkadaslar burda sızlere vampırlerın ve avcıların kendı agızlarından cıkan yazılarını paylasmak ıstedım . . .gercekler yada deyıller . . .gercekler daima sır olarak kalıcakdır . . .

tarafından : insanlar kan içebilir mi?..arkadaslar anemi hastali kan istegi yaratir insanda bu kanitlanmiş bir hastalik olabilir evet.fakat?fakat anemi hastali olmadan da içinizde bir kez tadini aldikdan sonra daima bir kan içme dürtüsü olur zaten ve buna engel olamassiniz.tadi metal tadina benzer.ani dilini bir demir parcasina sürtersinde tadi gelir ya ayni o .....bir vampirin uzunca bir hayattan sonra en nefret etti selerden birisi nedir bilirmisin?ÖLÜMSÜZ OLMASİ.sizin benim için bile belki hayallerimizi süsleyen o ölümsüzlük bir süre sonra sadece bir kabus olur.istesenizde ölememek..bu sadece cokca vijdan azabi ve sonsuz bir yolda karanlik zamanlar demek.sadece üzüntünün oldu,fiziksel oalrak deil!ruhsal olarak durmadan aci cekdiniz sonsuz bir yolculuk demek..sence kurten bunu düşünerek sessizce kabullenmemişmidir idami?(ölümsüzlükden kasdettim şey zarar görme yoluyla ölmek deil zaman faktörüyle ölüm.yani fiziksel darbeyle vucud zarr görürse ölür tabi ki ama zaman icinde yaslanma gibi bir drum olmadi icin ölümsüz denilir.)

tarafından : ….vampirler arjantinde yaşar…çünkü soğuk ve güneşsiz ülkelerde yaşamak zorundadırlar,buna elverişli olan tek yer ise arjantindir.tabi ki göçmenler olabilir ama çok nadir bi durumdur bu ve göçenler yine soğuk ve güneşsiz ülkeleri tercih ederler yada kış mevsimi yaşanan bi ülkeye giderler..peki neden güneşsiz ülkelri tercih ederlerr:kesinlikle flmlerdekı gibi bişe söz konusu değildir derileri güneşte parlamaz,aksine derileri bozulmaya başlar,bu bi hastalıktır ve kansız oldukları için bembeyazdırlar ve tedavide kan içerler….kesinlikle dış güzellik falan söz konusu değildir dediğim gibi sadece beyazdırlar ve hatta ç bi çirkinlik söz konusudur vücutları zamanlar morarmaya başlar(melezlerde görülür).ve ölümsüz değillerdir he birde kimsenin bilmediği bi özellik vampirlerin elleri çok terler sıcak yada soğuk olsun farketmez …..

tarafından: ewt.ben bir vampirim diğer insanlardan tek fark ım bu.karanlığa hevesliyim 1 yllık vampirliğimi tamamladım ve hayatımın bir çok zamanında avcılarla kapıştım.hiçbir anlamı kalmadı .bir sürü avcı öldürdüm.hatta bir insanın kanını içmeye bile cürret ettim.ama sadece bunu 6 kez yaptım.daha sonra bir bağımlılık ve iğrençlik gelmeye başladı.artık acizleştim , hayati meseleler, derken bunları yapmak çok zor 1 yılımı tamamladım ve ..şimdi ön dişlerim 3 cm.size notum sakın bunu olmayı denemeyin.uyuşturucu yada içki alkol gibi bağımlılık değil bambaşka bir tat veriyor ve bağımlılık yapıyor.benimle wampir olan 8 arkadaşım 8 ide bu şartlarda vampirliğini kayıp etti ve öldü.evet bir süre sonra güç falan kazanıp alışoyorsunuz ama işin kötü tarafı ilk 4 haftadır.ben şahsen güneşte durabilirim.bu diğer tüm vampir türleri için geçerlidir.geçerli türler:
quilette,
dracula,
melez,
vampress.
ayrıca yukarıdaki türlere göre özellikler vardır...dğer arkadaşlarım avcılar safdışı bırakılma intihar etme gibi sebeplerden dolayı öldüler.vampirlerin uçma özelliğine gelince o özellik yoktur. . .
güneşte durmak sadece güç kaybetme ve uyuşukluk getirir.benim türüm . . . ..siz vampirleri filmlerden qördüqünüz kadar biliyorsunuz… Vampirler elleriyle minibüsü durduramazlar, qözleri renk deqiştirmez, hızlı koşamazlar. Vampirlik bir hastalıktır.evet. doğru ama özel aktiviteler vampirliği 1 yılı geçmiş ekseli türler içindir.mesela . . . .
.cok fazla güneşte durunca. ..özellikle yağmur yağınca içinzde bir soğukluk başlar ve aşırı derecede kan veya kırmızı birşeyler istersiniz.temin edememe ihtimalinde nefsinize hakim olamayıp zavallı bir çocuğu yada bir insanı yok eder onun kanına tenezül edersiniz içtikten 5 hafta sonra aynı his tekrar gelir.bu böyle devam eder.işte benim 1 yılım tamamlandı ve halen yaşıyorum.korkunç birşey.. . .

tarafından: Vampirler tam vampirleşmesi için (özüne dönmesi için) kanın tadına bakması gerekir.Ama sanıldığı gibi ışıklı parlamaz.Sadece baş dönmesi,mide bulantısı gibi kana susamışlıktan kaynaklanan belirtiler gösterir.Vicunda kan vardır.Bu yüzden hepsi açık tenli olmaz . . .Ve şu anda aramızda çok NADİR de olsa bulunmaktadır.Ama kanın tadına bakmadığı sürece tam vampir olamazlar.Duyu organları aşırı derecede gelişmiştir.(Koku alma,dokunma,görme vb.) Hisleri ve sezgileri kuvvetlidir.Taamamen dönüşmüş bir vampir insan yiyeceklerinden çok zor durumda kaldığında yiyebilir.Fakat asla kandan aldığı tadı alamaz ve ona yeterli gelmez.Bunların doğruluğundan %100 emin olabilirsiniz.

dEVAMIII
bakın eger vampırlere ınanıorsanız peter kurten adlı kısıyı arastırın ve su metını dınleyın
1933 te peter kurten adlı bır adam vardı ve durmadan ınsanlara saldırıp onların kanını ıcıyordu bu durumu ogrenen kasaba halkı peterı asmaya karar verdıler ve peter asıldı yalnız peter bu durumdan kurtulabılırdı ama ısteyerek oldu ve olaydan yaklasın 2 ay sonra peterın karacıgerıne yakın bır yerde bır kesık olusmaya basla ve kesık ıyıce acıldıgında bır baktılarkı peterın karacıgerı yok . . .

tarafından: ben 3 senedir vampirim istanbulda . . . .yerde bir vampirin saldırısına uğradım ve ogünden sonra lanetlwendim ve bi anda bütün hayatım değiştiartık hayattan tat alamıyom ve köpeğimin kanını içtim ailem tarafandan reddedildim evden kaçtım ve 3 yıldır hayvan ları,n klanıyla besleniuyom insan kanı benim için ilaç gibi gelir ama bunu defalarca denememe rağmen yapamadım.ve iki varkadaş yaşıyoz ama o birr vampir değil insan. baskalarına zarar vermekten ço9k korkuyom hayat bernim için zehir oldu su dahi içemiyom o güne lanet ediyom karanlık geceler

tarafından:
kim olmak istiyorsunuz tanrı tarafında lanetli
Sonsuza kadar cehennemde yaşamak ister misiniz
ailenizin görme sonsuza dek
sen pişman olursun İNAN
TURKISH
Do you understand me

bir avcının sözlerıdır . . .

bır avcı tarafından: keşke kendi yarattığım bir hayal dünyası olsa
bunlar Tanrının yarattığı dünyanın gerçekleri şeytanın varlığına da inanmazsın sen şimdi bunların hepsi gerçek
Tanrının şeytanı cezalandırdığı gibi bu yaratıklarda Tanrı tarafından cezalandırılan bir insanoğludur.kanları bedenleri lanetlenmiş birer insağlu.
Tanrının verdiği nimetlerden tat alamayan haz duyamayan ve sadece kül ve kanla beslenen yaratıklar Tanrının gazabından hiç bir varlık kurtulamaz
bu yaratıklar dünyanın dörtbir yanına dağıldılar ve hala ırlarının devamı için özellikle insan nüfusunun az olduğu bölgelerde yaşamını sürdürüyorlar genellikle hayvan kanıyla nadirende insan kanıyla besleniyorlar
zaman içinde eski güçlerini kaybetmişlerdir fakat hala insanlardan 4 kat daha güçlü varlıklardır insanoğlunun nüfusu arttıkça yaşam alanları daralmıştır fakat hala insanlara karşı bir tehdit oluşturmaktadırlar.
Amerikanın güney yakasında çoğunluk oldukları bir gerçek.dağlık ve ormanlık alanları tercih ediyorlar
bakın bu yaratıklar bir hayal ürünü değil
2 yıl önse Kaliforniya da bulunduk bir grup 2007 de bu yaratıklar tarafından 18 kurban verildi ve 4 vampir zıpkınlarla öldürüldü ve onlarcasıda saldırılardan kurtumayı başardı hükümet tarafından bunlar gizlendi.bu olaylar yıllardır birkaç ülke tarafından gizlenir bir devlet sırrı gibi
sadece bilin onlar var yüzyıllardır varlar bunlara hayal ürünü değil ……………………………………………………

bir barıs elçisi tarafından: ben hiçbirşeyim ben ne vampır gibiyim nede avcı gibi..ben sadece tarafsız bir barış elçisiyim..
yıllardır süren bu mücadelenin anlamı ne?ne için savaşıyorsunuz?eğer biriniz dünyaya hakim olsa ne için neden??peki ya savaşın ardından kaybettiklerimiz onların hesabını sormak için yine savaş başlamayacak mı? bu hep böyle mi sürüp gidecek?pekala kim için savaşıyorsunuz?sizi hala efsanelerde kilitli bırakmış,hiçbirşeyden haberi olmayan insan ırkı için mi?ben yazdıklarınızdan bunu çıkardım.insanları neden koruyoruz peki?eninde sonunda ya birbirlerine zarar veriyorlar yada ölüyorlar..bunun için farklı birini sevdiklerini kaybetmenin acısıyla sonsuz yaşamında acı içinde bırakmanın kime ne yararı var?sonsuza dek sevdiklerimi kaybetme acısıyla yaşamak.ama ben hiçbirşeyim demiştim benim ne olduğum belirsiz.çünkü tarafsızım ….iki ırkta mükemmel
….iki ırkta olağanüstü ve insan dışı
…iki ırkta güçlü ve savaşta sevdiklerini kaybediyorlar..bu savaşın tek sonucu acı olacak iki taraf içinde..ve benim gibi sevdiği kişi için elinde hiçbirşey gelmeden ölüm haberini her gün bekleyen biri için oldukça acı..çok canım yanıyor..birçok kişiyi kaybettim..sevdiklerimi..sevgi nedir bilirsiniz sonuçta farklı olsakta hepimiz aynı ırkta doğduk değil mi?hepimiz bir zamanlar insandık.hepimizin içinde biraz insanlık olduğunu hala biliyorum.iki ırkada sesleniyorum.lütfen busavaşa bir son verin.yalvarıyorum... . . geri verin…ve savaş iki taraf biraz daha toparlanıncaya kadr şimdilik bitsin lütfen bir 50 yıl olmalı en azından…söylediklerimi herkes okusun ve biraz içimizdeki insanı duyalım..ben özellikle bu savşta sevdiklerimi kaybeden bir ölümlü olarak çok ağladım üzüldüm.v lerde çok üzüldü A lerde…neden?insanlar herşeyi anlamaya başlıyorlar diye mi?bu her zamanki savaşların başlaması için önemsiz bir neden oluyor genelde…lütfen yalvarıyorum…ikinizde mükemmelsiniz benim için…iki ırkta çok güçlü….niye barış içinde yaşamıyoruz..savaşa son verelim lütfen sevdiklerimiz için…iki taraf ta birbirini anlamalı…belki bu yazının sonunda beni öldürmek için arıyacaksınız biliyorum..ama ben sevdiklerimi kaybetmemek için korkusuzca yaşamımı feda edebilirim…ben şimdiye kadar kimseye zarar vermiş de değilim…ve ne olduğum belirli değil önceden söyledğim gibi kimse çözemiyor…sadece bu savaş bitsin istiyorum…daha fazla sevdiklerimiz ölmeden lütfen…yalvarırım yalvarırım….önünüzde diz çöküyorum mükemmel iki ırk sevdiğim için… çok önemli bu…imza: barış elçisi..

kişilerin isimleri ,özel bilgileri verılmemıs ve bır cok yer paylasıma uygun olmadıgından kesılmıstırde. . .sizler için paylasıma en uygunlarını seçtim . . .
En son Lisisvittorio tarafından, 27 Nisan 2010 00:29 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Kullanıcı avatarı
Lisisvittorio
Yoğun İlgili
Yoğun İlgili

Re: vampir ve avcıların kendi agızlarından cevaplar

İleti mahfer » 27 Nisan 2010 00:14

çok sağol lisis, çok güzel bir yazı olmuş
Kullanıcı avatarı
mahfer
Müdavim Adayı
Müdavim Adayı

İleti EsrarMinval » 27 Nisan 2010 00:39

Tesekkürler Lisis. Zevkle okudum.
Kullanıcı avatarı
EsrarMinval
Müdavim
Müdavim

İleti kadasencan » 27 Nisan 2010 09:11

lisisvittorio hanım gerçekten etkiliyeci bir yazı,teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
kadasencan
Yoğun İlgili
Yoğun İlgili

İleti taniaalysa » 27 Nisan 2010 09:58

cok guzel bır paylasım kocaman tesekkurler....
Kullanıcı avatarı
taniaalysa
Yakından İlgili
Yakından İlgili

İleti Lisisvittorio » 27 Nisan 2010 19:36

mafher ,esrarmınval,kadasencan,taniaalysa cok tesekurler ılgınıze guzel yorumlarınıza. . .
Kullanıcı avatarı
Lisisvittorio
Yoğun İlgili
Yoğun İlgili

İleti feeerhat7 » 27 Nisan 2010 20:08

Paylaşım için teşekkürler . zevkle okudum
Kullanıcı avatarı
feeerhat7
-Yasaklandı-
-Yasaklandı-

İleti Shadeslayer » 30 Nisan 2010 19:10

Kaynağını verebilir misin? Link falan? Teşekkür ederim bu arada ama keşke biraz daha düzgün yazsaymışsın.
Shadeslayer
-Yasaklandı-
-Yasaklandı-

İleti mahfer » 30 Nisan 2010 21:59

Shadeslayer yazdı:Kaynağını verebilir misin? Link falan? Teşekkür ederim bu arada ama keşke biraz daha düzgün yazsaymışsın.

kanımca gayet düzgün yazılmış onun harince bu tür paylaşımların internet ortamında kaynağı olması zor.
Kullanıcı avatarı
mahfer
Müdavim Adayı
Müdavim Adayı

İleti Shadeslayer » 30 Nisan 2010 22:10

Hiç değilse aldığı ya da çevirdiği sitenin linkini versin. Kaynaktan kastım o.
Shadeslayer
-Yasaklandı-
-Yasaklandı-

İleti mahfer » 30 Nisan 2010 22:17

Shadeslayer yazdı:Hiç değilse aldığı ya da çevirdiği sitenin linkini versin. Kaynaktan kastım o.

demek istediğim o değil

özellikle Parapsikoloji ve Gizli Bilimler dallarında kaynaklandırma farklıdır.

bir siteden alındığını kendi belirtmemiş, bir kitapda olmayabilir belki kendi deneyimleri olabilir.

yani parapsikoloji ve gizli bilim dalları somutlaştırmadan çok farklıdır.

iyi günler
Kullanıcı avatarı
mahfer
Müdavim Adayı
Müdavim Adayı

İleti buffygul » 30 Nisan 2010 22:23

mahfer yazdı:
Shadeslayer yazdı:Hiç değilse aldığı ya da çevirdiği sitenin linkini versin. Kaynaktan kastım o.

demek istediğim o değil

özellikle Parapsikoloji ve Gizli Bilimler dallarında kaynaklandırma farklıdır.

bir siteden alındığını kendi belirtmemiş, bir kitapda olmayabilir belki kendi deneyimleri olabilir.

yani parapsikoloji ve gizli bilim dalları somutlaştırmadan çok farklıdır.

iyi günler

bence de....

arkadas çok güzel paylaşımlarda bulunmuş, devamını bekleriz.... :)
Kullanıcı avatarı
buffygul
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 666YNV999 » 30 Nisan 2010 22:24

Türk vampirinde konuşması çok...
Hoşmuş...
Red ediliyom...
Arkadaşımla yaşıyom felan...^^
Teşekürler...
Kullanıcı avatarı
666YNV999
Müdavim Aday Adayı
Müdavim Aday Adayı

İleti dynet » 30 Nisan 2010 22:43

Çok güzel bir paylaşım.
Teşekkürler lisis.
Kullanıcı avatarı
dynet
Müptela
Müptela

İleti micknick » 01 Mayıs 2010 00:08

666YNV999 yazdı:Türk vampirinde konuşması çok...
Hoşmuş...
Red ediliyom...
Teşekürler...

xD tabi :D turkten vampir olmazmı :D
Kullanıcı avatarı
micknick
Yakından İlgili
Yakından İlgili

İleti mahfer » 01 Mayıs 2010 05:21

micknick yazdı:
Hoşmuş...
Red ediliyom...
Teşekürler...

işin özünde insanı türk amerikan alman diye tabir etmek bile kanımca yanlış

insanlık evrenseldir ve bir bütündür.

Dini açıdan bakarsak ise herkesin soyu birdir.
Kullanıcı avatarı
mahfer
Müdavim Adayı
Müdavim Adayı

İleti theoryspace » 01 Mayıs 2010 10:14

küçüklükten beri vampir olmak istemişimdir ama o kadarda güzel deilmiş :D .teşkkür paylaşım için
Kullanıcı avatarı
theoryspace
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti MorDeniz » 01 Mayıs 2010 10:35

mahfer yazdı:
micknick yazdı:
Hoşmuş...
Red ediliyom...
Teşekürler...

işin özünde insanı türk amerikan alman diye tabir etmek bile kanımca yanlış

insanlık evrenseldir ve bir bütündür.

Dini açıdan bakarsak ise herkesin soyu birdir.

Demek istediğinin o olduğunu sanmıyorum. Yazılara bakılırsa bir vampir filminin hayran sitesinden alınmış gibi. Önyargı diyeceksiniz ama öyle. "ewt" kelimesini gördüğünüzde olay bitiyor zaten. İnsan böyle hayati bir konu yaşamışsa ve bunu paylaşıyorsa böyle bir dil mi kullanır? Bu arada teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
MorDeniz
-Yasaklandı-
-Yasaklandı-

İleti Lisisvittorio » 01 Mayıs 2010 19:44

ılgınızden dolayı saolun arkadaslar . . .
bı cevaba bakılırsada arastırmalarım sonucunda olusmustur hayranlardan deyıldır. . .ayrıca bu sekılde yalın hale ben getırıp burada ancak anlayacagınız dıle payastım bu kadar sade ve yalın deyıldı yanı onlar bu denlı dıl kullansın ve eger ıyısen senı mutlaka hersey bulur. arastrmasını bılmek gerek deyılmı . . .;S
Kullanıcı avatarı
Lisisvittorio
Yoğun İlgili
Yoğun İlgili

İleti fthkrkmz » 01 Mayıs 2010 19:54

Paylaşım güzel...

Ancak bu veya buna çok benzer yorumları bir sitede okuduğumu hatırlıyorum... Üç yüzden fazla yorum vardı. Atışmalarla doluydu...

Teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
fthkrkmz
Yoğun İlgili
Yoğun İlgili

Sonraki

Paranormal Varlıklar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok