Çalıntı ve satın alınan uzaylı teknolojısı

Paranormal varlıklara dair herşey

Yetkili: 3. Süper Moderatör, 2. Co-Admin, 6. VIP, b. Parapsikoloji MOD

Çalıntı ve satın alınan uzaylı teknolojısı

İleti Deathpoem » 03 Şubat 2009 15:13

U.S.A. 51. bölge. Amerika ve Uzaylılar denilince akla gelen tek yer... Ünlü 51. bölgeye her türlü giriş yasak. Amerikan hükümeti elbette orada uzaylılar ilgili bir şeyler yaptığını inkar ediyor. Ama bugün biliyoruz ki oradan çıkan insanlar kendi açtıkları internet sitelerinde veya yazılı, görsel basın kuruluşlarında her şeyi açıklıyorlar. Ve bu açıklamaları sonucu öldürülenleri bile var. Şimdi bu kadar entrika içinde ne doğru ne yalan?

51. Bölgede sismik çalışmalar yapıldığı, askeri deneyler yapıldığı elbette inkar edilemez bir gerçek. Ya Uzaylılar? Bugün Amerika' nın üzerinde uçuş bile yapmanın yasak olduğu, uydu ve radar sistemlerinin çalışmadığı, hiç bir görüntü elde edilemeyen tek bir bölgesi var, 51. bölge. Ancak içeriden sızan bilgilerden biliyoruz ki içeride kesinlikle dünya dışı teknolojiye ait bilgiler var. Bugün radara yakalanmayan uçak teknolojisi, sismik ve ultra sonik silah teknolojisinin bizim teknolojimizle örtüşmediği bir gerçektir. Zira Amerika artık bunu ört bas etmiyor. Ve bir bakıyorsunuz ki F.B.I. aniden kendi resmi sitesinde üstü karalanmış raporlar ve belgeler yayınlamaya başlıyor. Neden bunu kendi yayınlıyor hiç düşündünüz mü? Raporlarda u.f.o. gözlemleri, çeşitli deneyler sonuçları ve bir takım obje çizimleri var. Tek olmayan isimler ve yerler. Buda hala bu konularda konuşabilecek isimler ve bu işlerin döndüğü yerler olduğunu ispatlıyor.

51. bölgeden daha uygun bir yer düşünemeyiz çünkü görmediğimiz tek yer o ve bu teknoloji nereden geliyor? Neden birden bire biz bunu yaptık, şunu icad ettik diye çıkıyor devletten birileri? Neden bu gelen teknolojinin hiçbir faturası, deney alanı ve araştırma süreci yok? Bu mantık bağlamında iki seçenek var; 1) Bu teknolojiyi yapabilecek Bilim Adamları Görünmez , 2) Bu Teknolojiyi sağlayanlar Dünya Dışı Varlıklar.

Birinci seçenek mantıksız evet ama ikinci seçenek niye mantıklı olsun ki?... Çünkü bugün dünya dışı varlıkların seyahatlerinde biliyoruz ki kaçırılma olayları en önemli konu. Kaçırılan binlerce denek ve üstlerinden çıkan dünya dışı izler ve metaryaller var. Peki bu varlıklar bu insanları kaçırıyor ve üstlerinde deneyler yapıyorlarsa neden bu kadar uğraşsınlar? Yani bugün yaşanan olaylardaki deneklerin d.n.a özelliklerine göre kaçırıldığı biliniyor. Peki bu kaçırılan şahıslar neden kolayca gitmesinler? Bu en mantıklısı olurdu. Hem sessiz, hem temiz bir denek işi... Farelerin kesilmesi gibi basit...

Aslında bunu anlamak çok zor değil. Amerika bu teknolojiyi denek sağlama karşılığında alıyor. Bunun ispatı F.B.I.' ın yıllık raporunda gizli... Amerika 'da kaybolan ve bir sene içinde herhangi bir bilgi alınamayan insan sayısı ortalama 3000 kişi... F.B.I. ' ında bu iş içinde olarak azaltıp bir sayı sunduğu ihtimalini göz önünde bulundurursak, sayı çok daha fazladır. İnterpol 'ün ve sınırların olduğu bu dünyada 3000 kişi kesinlikle buharlaşamaz, kaybolamaz, cesetleri yok edilemez. Kesinlikle ya bir yerde kapalıdırlar yada başka bir dünyadadırlar. Buda onların bir şekilde buradan gittiklerini ispatlar. Şimdi elimizde bir çok aninden gelen teknoloji + kaybolan insanlar + çıkar ve silah kavgası var... Sonucu siz hesaplayın... Neden olmasın?

Çalıntı Uzaylı Teknolojisi ise bizimkilerin düşen gemilerden elde ettiği teknik bilgilerin tümüne verilen isim. Bunu ve Amerika' nın pek çok amacını açıkladığı için 3 sene önce ömür boyu felç kalan Rus Kuvantum Fizikçi Urden Poretov ' dan öğrendik ve şuanda İngiltere' de yaşıyor. Adı ve kesin yeri ise yaşamından endişe edildiği için uzun süre bilinmedi ancak yeni ( 09/08/2002 tarihli sabah baskısı İngiliz resmi gazetede ) açıklanmıştır. Ama bugün İngiltere o haberi yalanlamakta ve dizgi hatası demektedir. Dizgi Hatası denilen bu haber 23 satırdan oluşan bir makaledir...bir internet sitesinden alıntıdır
Kullanıcı avatarı
Deathpoem
-Yasaklandı-
-Yasaklandı-
 
İleti: 1036
Kayıt: 20 Aralık 2008 22:57
Konum: Nibiru
Cinsiyet: Erkek
Yaş: 23
Şehir: Yurt Dışı

Re: Çalıntı ve satın alınan uzaylı teknolojısı

İleti DoGuBeY » 04 Şubat 2009 00:29

gercekten ılgınc mantıklı gelıyor aslında tşk paylasım ıcın
Kullanıcı avatarı
DoGuBeY
Yakından İlgili
Yakından İlgili
 
İleti: 487
Kayıt: 21 Eylül 2008 23:02
Cinsiyet: Erkek
Yaş: 23
Şehir: Yurt Dışı

Re: Çalıntı ve satın alınan uzaylı teknolojısı

İleti darkdevil » 06 Şubat 2009 13:54

gerçekten mantıklı...
darkdevil
-Yasaklandı-
-Yasaklandı-
 
İleti: 134
Kayıt: 14 Mayıs 2008 13:35
Cinsiyet: Erkek
Yaş: 13
Şehir: Kastamonu

Re: Çalıntı ve satın alınan uzaylı teknolojısı

İleti AvhaddaKedhavhra » 02 Şubat 2013 21:37

51. bölgenin sırrı çözüldü galiba.
Kullanıcı avatarı
AvhaddaKedhavhra
Müdavim Aday Adayı
Müdavim Aday Adayı
 
İleti: 1077
Kayıt: 13 Eylül 2010 10:18
Konum: Sisler ve Gölgelerin arasında yürüyorum, Başlangıç ve Son'dan uzağım.
Cinsiyet: Erkek
Yaş: 70 USTU
Şehir: Yurt Dışı

Re: Çalıntı ve satın alınan uzaylı teknolojısı

İleti IQ2000 » 01 Temmuz 2013 00:29

51.bölgede baya popüler olmuş :F
Kullanıcı avatarı
IQ2000
Yakından İlgili
Yakından İlgili
 
İleti: 321
Kayıt: 20 Mart 2012 20:50
Konum: Space
Cinsiyet: Erkek
Yaş: 26
Şehir:


Paranormal Varlıklar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok