insanlara görünen paranormal varlıklar

Paranormal varlıklara dair herşey

Yetkili: 3. Süper Moderatör, 2. Co-Admin, 6. VIP, b. Parapsikoloji MOD

insanlara görünen paranormal varlıklar

İleti Winoforever » 21 Eylül 2015 23:14

Merhaba,
Burayı önceden de takip ediyordum fakat aklıma takılan ve sürekli sorgulamaktan kendimi alıkoyamadağım bir konuya sizin yardımlarınızla açıklık getirebilme amacıyla bu hesabı açtım.
Direkt konuya girmek gerekirse, neden bazı insanlar doğaüstü varlıklar görür de bazıları görmezler? Mesela ben bugüne kadar bazı varlıklar görmüşüm ve bazı durumlara şahit olmuşum, fakat çevremde karşılaştığım veya benden yaşça büyük insanlar neden görmemiş? Küçüklüğümden itibaren birçok paranormal varlıklara şahit oldum. Birçoğunda yanımda arkadaşlarım da varken hepimiz şahit olduk. Bir kaçında da tektim. Çevremdekilere bazen bu konular açılınca, yaşadıklarımdan bahsettiğimde hiç inanmıyorlar, muhtemelen görmediklerinden. Her ne kadar araştırsam da hiç bir yerde yanıtını bulamıyorum. Birçok yerde maddeler halinde yazıyordu şu durumdakilere,şunu yapanlara kızarlar ve kendilerini gösterirler. Fakat gördüğümüz zamanlar böyle durumlar söz konusu değildi. Bu konuyu sürekli düşünüyorum fakat gerçekten de anlamlandıramıyorum. Yardımcı olursanız çok sevineceğim...
Kullanıcı avatarı
Winoforever
Yeni Üye
Yeni Üye

Paranormal Varlıklar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok