Özel Mesaj Sistemini Kullanmak İstiyorum!

Müzik Bölümü

Yetkili: 3. Süper Moderatör, 2. Co-Admin, 6. VIP, h. Kültür, Sanat & Müzik MOD

Özel Mesaj Sistemini Kullanmak İstiyorum!

İleti purple » 14 Mayıs 2009 23:24

Arkadaşlar,
Bir süredir bildiğiniz üzre özel mesaj sistemimiz pasif durumda.
Özel mesaj sistemini tekrar aktif hale getiriyorum; ancak herkes için değil...
Diğer üyelerle bu yol ile ulaşmak isteyen arkadaşların Özel Mesaj Sistemi Kullanım Yetkisi alması gerekmektedir.

Yapmanız gereken birkaç küçük işlem bulunuyor. Ancak bu işlemi yapmadan önce kullanıcı seviyenizin en az Yakından İlgili olması yani forumda en az 200 mesajınızın bulunması gerektiğini bilmeniz gerekmektedir. Aksi halde yetki isteğiniz reddedilecektir.

1. Yukarıdaki Kullanıcı Paneli linkine tıklayın.
2. Kullanıcı Paneli'nde sol menüde bulunan Kullanıcı grupları'na tıklayın.
3. Açılan sayfada PM Yetki Grubu'nu göreceksiniz. Açıklamanın sağ tarafındaki kutucuğa tıklayarak seçili hale getirin.
4. Seçili gruba katıl varsayılan olarak seçili durumda olacaktır; değişiklik yapmadan Gönder butonuna tıklayın.
5. Seçtiğiniz gruba katılmak için başvuruda bulunmak istediğinizden emin misiniz? sorusuna Evet butonuna tıklayarak cevap veriniz.

Bu yapılan işlem yetki başvurusu işlemidir. Başvurunuz onaylandığında özel mesaj gönderebiliyor olacaksınız.

Yetki isteğiniz onaylandığında herhangi bir mesaj almazsınız. Talebinizin onaylanıp onaylanmadığını yine Kullanıcı Paneli > Kullanıcı grupları linkine tıklayarak görebilirsiniz. Talebiniz;
Beklemede ise PM Yetki Grubu başlığı Bekleyen üyelikler,
Reddedildi ise PM Yetki Grubu başlığı Üyelik yok,
Onaylandı ise PM Yetki Grubu başlığı Üyelik başlığı altında yer alacaktır.
Kullanıcı avatarı
purple
Yönetici
Yönetici

Müzik

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok